تسریع در فرآیند گزینش حدود ۳۰ هزار مشمول تبدیل وضعیت ایثارگری نفت

دستیار وزیر نفت و دبیر هیئت مرکزی گزینش ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و بی‌دریغ همکاران گزینشگر در تسریع فرآیند گزینش قریب به ۳۰ هزار نفر از خانواده ایثارگران صنعت نفت گفت: گزینشگران باید عصاره‌ای از فضائل جامعه باشند.

به گزارش شانا، مجید امیدی شهرکی روز چهارشنبه (۱۳ اردیبهشت‌ماه) در دیدار با گزینشگران هسته گزینش شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با برشمردن ویژگی‌های یک گزینشگر اظهار کرد: گزینشگران باید جزو والاترین، صالح‌ترین و شایسته‌ترین افراد از حیث ایمان، اخلاق، رفتار و در مجموع عصاره‌ای از فضائل جامعه باشند.

 وی با بیان اهمیت و ارزش کار گزینش تأکید کرد: خداوند همواره انسان‌ها را با کارهای سخت امتحان می‌کند و یکی از این کارهای سخت گزینش است. گزینشگر در جایگاه یک قاضی قرار می‌گیرد و تصمیم او با زندگی و سرنوشت افراد و خانواده‌ها مرتبط است، بنابراین گزینشگران باید به‌گونه‌ای رفتار کنند که کارکنان گزینش را ملجأ و پناهگاه خود بدانند.

دستیار وزیر نفت در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از زحمات خالصانه و بی‌دریغ همکاران گزینش در تسریع فرآیند گزینش حدود ۳۰ هزار نفر از خانواده ایثارگران صنعت نفت، این مهم را مرهون همت مضاعف همکاران گزینش و حمایت‌های صمیمانه و دلگرم‌کننده آقای اوجی دانست.

امیدی شهرکی ادامه داد: آقای اوجی از مدیرانی است که به گزینش باور دارد و همواره از مجموعه گزینش حمایت می‌کند و این حمایت‌ها و همت مضاعف همکاران گزینش سبب شد فرآیند گزینش تبدیل‌وضعیت استخدامی ایثارگران صنعت نفت با وجود حجم انبوه پرونده‌ها سرعت یابد، به گونه‌ای که در یکی از شرکت‌های اصلی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا دی‌ماه همان سال حدود ۳۵۰ پرونده ایثارگران تعیین تکلیف شده بود، اما از اواسط دی‌ماه تا پایان سال و ظرف کمتر از ۳ ماه این آمار به حدود ۸ هزار پرونده رسید.

وی در بخش پایانی سخنان خود از معاون وزیر نفت در امور توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و مدیران عامل چهار شرکت اصلی وزارت نفت و همراهی و همکاری بخش‌های مختلف صنعت نفت از جمله حراست، معاونت امور پشتیبانی شرکت ملی نفت، اداره کل تشکیلات، روش‌ها و تعالی سازمانی منابع انسانی وزارت نفت قدردانی و تشکر کرد.

در این دیدار برخی گزینشگران دیدگاه‌های خود را مطرح کردند و در پایان این نشست، دستیار وزیر نفت به همراه حاضران نشست با حضور بر مزار شهید گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

کد خبر 472061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =