نشست مدیرعامل شرکت ملی حفاری با هیئت چینی در بیست‌وهفتمین نمایشگاه نفت

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در دومین روز بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با هیئتی از شرکت‌های چینی دیدار و گفت‌وگو کرد

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا گلپایگانی روز پنجشنبه (۲۸ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه دومین روز بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پس از امضای دو قرارداد همکاری با شرکت نفت و گاز اروندان و منطقه آزاد اروند، نشست‌هایی با مدیران شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران برگزار کرد.

وی در ادامه با مدیران جهاد دانشگاهی، شرکت حفاری شمال، شرکت پژواک انرژی، شرکت ماموت، پارک‌های علم و فناوری چند دانشگاه و هیئتی از چین دیدار و گفت‌گو کرد. مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران همچنین در نشستی صمیمانه با متخصصان و پیشکسوتان صنعت حفاری شرکت کرد.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت‌ماه) به‌طور رسمی آغاز به‌کار کرد، این رویداد هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و ۳۰ اردیبهشت‌ماه (شنبه) به‌کار خود پایان می‌دهد. نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت شاهد حضور ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان است.

کد خبر 472802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =