حضور شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در نمایشگاه باشقیرستان

شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در نمایشگاه  گاز و نفت اوفا باشقیرستان روسیه حضور یافت.

به گزارش شانا، علیرضا شکوهیان، معاون مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و مهدی یوسفی، مشاور مدیرعامل این شرکت در طرح‌های برون‌مرزی به نمایندگی از وزرات نفت در «نمایشگاه گاز و نفت اوفا» که از ۲ تا ۵ خردادماه در شهر اوفا، پایتخت جمهوری خودمختار باشقیرستان در حال برگزاری است، حضور دارند و در نشست‌هایی مشترک با نمایندگان دیگر کشورهای حاضر در این رویداد بین‌المللی برای تحقق اهداف شرکت در زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز به کشورهای هدف تلاش می‌کنند. 

در آیین گشایش این رویداد بین‌المللی که روز سه‌شنبه (دوم خردادماه) برگزار شد، رئیس‌جمهوری باشقیرستان از حضور هیئت صنعت گاز ایران در این نمایشگاه قدردانی و بر همکاری‌های مشترک فنی - تخصصی برای غلبه بر تحریم‌ها تأکید کرد.

وی همچنین در بازدید از غرفه ایران در گفت‌وگو با نمایندگان شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در جریان جزئیات توانمندی‌ها و زمینه‌های همکاری قرار گرفت. 

غرفه شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در روز دوم این رویداد نیز شاهد حضور و نشست کاری مارگریتا وزیر صنعت و تجارت باشقیرستان بود.

بر اساس این گزارش، در نمایشگاه  گاز و نفت اوفا نمایندگانی از کشورهایی چین، بلاروس، روسیه، تاجیکستان، ازبکستان حضور دارند و در مذاکرات مشترک به‌دنبال حصول توافق‌هایی مطلوب و سازنده هستند.

کد خبر 473268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =