ضرورت عملیاتی‌ کردن اهداف راهبردی شرکت ملی گاز ایران در حوزه مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران و دبیر شورای راهبری مقاوم‌سازی این شرکت بر ضرورت عملیاتی‌ کردن اهداف راهبردی شرکت ملی گاز ایران در حوزه مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، حسینعلی محمدحسینی امروز (یکشنبه، چهارم تیرماه) در نخستین همایش مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات تولید، انتقال و شبکه توزیع گاز طبیعی کشور، با اشاره به اسناد بالادستی در این حوزه گفت: احداث، نوسازی و بازسازی زیرساخت‌های اساسی موردنیاز برای تولید، ذخیره‌سازی، انتقال و صادرات نفت و گاز، ضرورت مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات تولید، انتقال و شبکه توزیع گاز طبیعی کشور همسو با پیشبرد اهداف راهبردی ماست.

وی با بیان اینکه ۱۲۸۰۵ میلیارد تومان بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ در حوزه مقاوم‌سازی است، ادامه داد: شرکت گاز استان تهران با امضای قراردادی با شرکت ژاپنی در این حوزه پیشرو است و پیشرفت فیزیکی آن در بسیاری از موارد صددرصد است.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به سیاستگذاری درباره نقشه راه جامع مقاوم‌سازی ذیل شورای راهبری مقاوم‌سازی این شرکت تصریح کرد: روزآمد کردن ساختار سازمانی شرکت‌های تابع، برنامه‌ریزی برای اخذ مشاور مدیریت طرح، همچنین روزآمد کردن شیوه‌نامه مقاوم‌سازی از طریق تشکیل کارگروه تدوین شیوه‌نامه از اهداف کنونی است.

محمدحسینی در پایان بر عملیاتی‌ کردن اهداف راهبردی شرکت ملی گاز ایران در حوزه مقاوم‌سازی تأسیسات و تجهیزات تولید، انتقال و شبکه توزیع گاز طبیعی کشور تأکید کرد.

کد خبر 474689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =