۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
  • کد خبر: 476416
ثبت رکورد تازه عملیات اجرایی طرح صدف خلیج فارس

مدیرعامل پتروشیمی صدف خلیج فارس با اشاره به تحقق پیشرفت ۴.۱۴ درصدی بخش ساختمان و نصب این طرح در تیرماه امسال گفت: در ماه اخیر این طرح در بخش نصب و ساختمان رکوردی را به ثبت رساند که اگر هر ماه این رقم محقق می‌شد، پروژه در حدود کمتر از سه سال به بهره‌برداری می‌رسید.

به گزارش شانا، علی صفوی با بیان اینکه در گذشته، بالاترین پیشرفت ماهانه بخش ساختمان و نصب پروژه صدف ۲.۶ درصد در آبان‌ماه ۱۳۹۹ بوده است، اظهار کرد: اگرچه اکنون رکوردی تازه در این بخش به ثبت رسیده اما در نظر داریم ماه آینده نیز این روند را حفظ کنیم و حتی ارتقا دهیم تا پروژه در موعد مقرر به پیش‌راه‌اندازی برسد.

وی درباره دلیل افزایش سرعت در بخش اجرا توضیح داد: در تیرماه امسال همه جبهه‌های کاری به شکل موازی فعال شد. افزون‌ بر این، شیفت شب کلید خورد و تعداد نیروهای فعال در سایت نیز افزایش یافت.

مدیرعامل پتروشیمی صدف خلیج فارس با بیان اینکه بخشی از عملیات اجرایی تیرماه امسال در شب انجام شد، ادامه داد: این سایت با حداکثر نیرو در حال فعالیت شبانه‌روزی است. اکنون بیش از یک هزار نفر در طرح صدف خلیج فارس مشغول به فعالیت هستند که نسبت به ماه خردادماه رشدی نزدیک به ۲۰ درصد داشته است.

صفوی با اشاره به اینکه مطابق برنامه طرح پتروشیمی صدف خلیج فارس در زمستان امسال به مرحله پایانی نصب و ساختمان خواهد رسید، گفت: پیشرفت پروژه صدف خلیج فارس اکنون فراتر از ۸۵‌درصد است.

پتروشیمی صدف خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی الاستومر در کشور و منطقه، با هدف دستیابی به تولید سالانه ۱۳۶ هزار تن لاستیک استایرین بوتادین در حال ساخت است.

کد خبر 476416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =