مولدسازی در بخش نفت و گاز در برنامه هفتم توسعه با حضور مردم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه یکی از منابع مهم برای بودجه برنامه هفتم توسعه کشور مولدسازی به‌ویژه در بخش‌های بزرگی چون نفت و گاز است، گفت: یکی از ارکان آن حضور بخش خصوصی برای فعال‌سازی ذخایر نفت و گاز کشور در کنار شرکت‌های دولتی است که برای نخستین بار در برنامه هفتم دیده شده است.

به گزارش شانا، جعفر قادری شامگاه دوشنبه (سوم مهرماه) با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به موضوع بررسی جزئیات برنامه هفتم توسعه در مجلس اشاره و اظهار کرد: نخستین بار در تاریخ تدوین برنامه‌های توسعه و در تاریخ حوزه تصمیم‌های مرتبط با مأموریت‌های صنعت نفت، نخستین بار است که ما در احکام برنامه هفتم توسعه موضوع حضور بخش خصوصی برای فعال‌سازی ذخایر نفت و گاز کشور را در کنار شرکت‌های دولتی که شرکت ملی نفت و سایر مجموعه‌ها هستند قرار می‌دهیم.

وی در این باره افزود: این یکی از ارکان مهم مولدسازی در نظام اقتصادی است که دارایی‌های کشور به دارایی‌های درآمدزا تبدیل می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه یکی از منابع مهم برای بودجه برنامه هفتم توسعه کشور مولدسازی به‌ویژه در بخش‌های بزرگی چون نفت و گاز است، گفت: یکی از ارکان آن حضور بخش خصوصی برای فعال‌سازی ذخایر نفت و گاز کشور در کنار شرکت‌های دولتی است.

شایان یادآوری است که نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر روز دوشنبه (سوم مهرماه) مجلس شورای اسلامی پس از استماع دیدگاه‌های موافقان و مخالفان با کلیات گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران موافقت کردند.

کد خبر 630496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =