حضور دانشگاه صنعت نفت در بیست‌وچهارمین نمایشگاه ‌بین‌المللی کتاب بغداد

دانشگاه صنعت نفت به‌عنوان منتخب سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بیست‌وچهارمین نمایشگاه ‌بین‌المللی کتاب بغداد حضور یافت.

به گزارش شانا به نقل از دانشگاه صنعت نفت، بیست‌وچهارمین نمایشـگاه بین‌المللی کتاب بغـداد از دوشنبه، ۲۷ شـهریورماه تا شنبه پنجم مهرماه در شـهر بغداد پایتخت عراق برگزار شد. مؤسسه‌های انتشاراتی از ۱۶ کشور جهان از جمله ایران، لبنان، مصر، مراکش، سوریه، آمریکا، اردن، امارات، کویت، ترکیه و عربستان سعودی  در این نمایشگاه حضور یافتند.

بخشـی از فضای این نمایشـگاه با عنوان «آدرس فی ایران» به همت سازمان امور دانشـجویان کشور و رایزن فرهنگی سـفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق به معرفی تعدادی از مهم‌ترین دانشگاه‌های ایران از جمله دانشگاه همدان، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه صنعت نفت، دانشـگاه مازندران، دانشـگاه تبریز، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه‌های صنعتی شریف و شهید چمران اهواز، دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اختصاص یافت.

امور بین‌الملـل دانشـگاه صـنعت نفت با حضور فعال در نمایشـگاه بین‌المللی کتاب بغداد به نمایش کلیپ معرفی و ارائه بروشورهای دانشـگاه به زبان‌های مختلف، معرفی توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های این دانشـگاه به‌عنوان تخصصـی‌ترین دانشـگاه ایران در حوزه نفت و گاز و شرایط جذب و پذیرش دانشجویان عراقی پرداخت.

کد خبر 631052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =