توجه به خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم، اولویت پلیس و شرکت ملی پخش

مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با فرمانده پلیس فراجا در حاشیه برگزاری هفته انتظامی و پاسداشت زحمات کارکنان انتظامی کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جعفر سالاری‌نسب، مدیرعامل این شرکت در این دیدار با تبریک هفته انتظامی به سیدکمال هادیان‌فر، فرمانده پلیس فراجا و کارکنان انتظامی کشور، با یادکرد از رشادت‌های کارکنان فراجا در پاسداری و صیانت از امنیت و انتظام میهن اسلامی، از همکاری‌های گسترده پلیس انتظامی با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و نقش سازنده این فرماندهی در زمینه‌ مبارزه با قاچاق سوخت، تعمیق فرهنگ‌ مصرف و اجرای طرح ملی کارت هوشمند سوخت قدردانی کرد.

در این دیدار دو طرف با ابراز امیدواری نسبت به گسترش همکاری‌ها، لزوم توجه هرچه بیشتر به خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم را مهم‌ترین اولویت سازمانی خود برشمردند و بر تعامل در بهبود فرآیندهای خدمت‌رسانی به مردم تأکید کردند.

بر اساس این گزارش، مدیران ارشد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و فرمانده پلیس انتظامی کشور در این دیدار درباره حل ناترازی و راهکارهای علمی و عملی کاهش مصرف سوخت و تعیین تکلیف کارت‌های معطله در پست نیز به رایزنی و مشورت پرداختند.

کد خبر 631601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =