روند پایدار انتقال مواد نفتی از جنوب به پالایشگاه‌های کشور

مدیر شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت منطقه خوزستان گفت: روند انتقال ایمن و پایدار نفت خام و فرآورده بدون هیچ‌گونه خسارتی از جنوب به پالایشگاه‌های کشور ادامه دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، محمد مذهب جعفری، مدیر منطقه خوزستان با اشاره به تشکیل کارگروه اضطراری بحران گفت: این زمین‌لرزه در بیشتر نقاط استان از جمله شهرستان‌های آبادان، هفتکل و ماهشهر احساس شد که در بررسی و ارزیابی‌های انجام‌شده در مناطقی که زلزله حس شده بود، با توجه به وجود زیرساخت‌های مطلوب، هیچ‌گونه خسارتی به تأسیسات و مراکز انتقال نفت منطقه خوزستان وارد نشد و انتقال فرآورده‌های نفتی و نفت خام بدون هیچ گونه خللی همچنان در حال انجام است.

وی با تأکید بر حفظ آمادگی نیروها و تجهیزات لازم در زمان بحران افزود: همه کارکنان عملیاتی منطقه خوزستان در حالت آماده‌باش هستند.

به گزارش شانا، بر اساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ساعت ۱۴ و 45 دقیقه روز یکشنبه (۲۳ شهریور) زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۳ ریشتر در عمق ۱۳ کیلومتری زمین، شهرستان مشراگه از توابع بخش مشراگه شهرستان رامشیر در استان خوزستان را لرزاند.

کد خبر 631759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =