ارمغان طلایی مخترعان هلدینگ خلیج فارس از نمایشگاه بین‌المللی اختراعات آلمان

گروه اعزامی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با درخششی کم‌نظیر در عرصه جهانی توانست چهار مدال و جایزه نمایشگاه بین‌المللی اختراعات آلمان از جمله مدال طلای جایزه ویژه کلاس صنعتی را با دو طرح خلاقانه در رقابت با ۵۰۰ طرح ارائه‌شده از آن خود کند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مصطفی رحیمی و کوروش رضایی با دو طرح خلاقانه کولر خورشیدی با قابلیت سرمایش و گرمایش و تولید آب از رطوبت هوا و پروژه سامانه مدیریت تأمین، تولید، انبارش و فروش بر پایه یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی در نمایشگاه نورمبرگ آلمان iENA2023 شرکت کردند.

طرح‌های ارائه‌شده از سوی مخترعان جوان و متخصص هلدینگ خلیج فارس در رقابت با ۵۰۰ طرح، توجه داوران انستیتو فناوری کشور آلمان و کمیسیون مشترک کشورهای عضو فدراسیون جهانی مخترعان را به خود جلب کرد و توانست مدال طلای جایزه ویژه در کلاس صنعتی، جایزه ویژه مؤسسه تحقیقات و نوآوری ملی کشور تایلند و دو مدال نقره در بخش فناوری‌های نوآورانه اقتصادی و کاربردی را برای کشورمان به ارمغان آورد.

گفتنی است این مسابقات تحت حمایت علمی فدراسیون مخترعین بین‌المللی جهانی IFIA، تحت نظارت سازمان ملل و معاونت علمی و فناوری کشور چین، تایلند و مرکز فناوری و مخترعان آلمان برگزار شد.

کد خبر 632680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =