قدردانی نایب‌ رئیس مجلس از عملکرد شرکت ملی گاز ایران

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با نایب‌ رئیس اول و نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، دستور پیگیری اجرای مطالبات مطرح شده و قول مساعدت لازم برای توسعه گازرسانی در کرمانشاه را صادر کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی در دیدار با عبدالرضا مصری، نایب‌ رئیس اول مجلس شورای اسلامی که با حضور جمعی از مسئولان شرکت ملی گاز و مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه برگزار شد، از عملکرد شرکت گاز این استان ابراز رضایت کرد و گفت: همه تلاش ما و همکاران‌مان آن است که با تسریع در توسعه گازرسانی در سطح کشور، شهرها و روستاهای باقیمانده نیز از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

مصری نیز اظهار کرد: از خدمات قابل توجه گاز استان کرمانشاه که با بیش از ۶۸۰ هزار مشترک، همواره در تلاش برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر و در شأن مردم استان هستند، قدردانی می‌کنم.

وی در ادامه، خواستار اختصاص اعتبار کافی برای تکمیل پروژه‌های در حال اجرای استان کرمانشاه در زمینه گازرسانی شد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رضایت عموم مردم استان از توفیقات، عملکرد و دستاوردهای شرکت گاز کرمانشاه، از عملکرد و خدمات انجام‌شده از سوی مدیرعامل و دیگر کارکنان مجموعه اظهار خرسندی کرد.

ناصر حسینی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه نیز در پایان نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت، گفت: ضریب نفوذ گاز شهری در این استان اکنون ۹۹.۹ درصد و روستایی ۹۲ درصد است که امیدواریم با تکمیل پروژه‌های گازرسانی در حال اجرا، هرچه سریع‌تر به استان سبز تبدیل شویم.

قدردانی نایب‌ رئیس مجلس از عملکرد شرکت ملی گاز ایران

کد خبر 633132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =