رایزنی معاون وزیر نفت با شرکت‌های خارجی برای صدور خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز

معاون وزیر نفت در امور گاز با حضور در نمایشگاه «ایران‌پروژه» ترکمنستان، درباره صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز کشور با طرف‌های خارجی رایزنی کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی، روز جمعه (۲۶ آبان‌ماه) با حضور در غرفه وزارت نفت در نمایشگاه «ایران پروژه» که در عشق‌آباد، پایتخت ترکمنستان برپا شده است درباره توانمندی‌های فنی، مهندسی و دستاوردهای نیروهای متخصص صنعت گاز و توانایی شرکت ملی گاز ایران برای صادرات این نوآوری‌ها رایزنی کرد. 

براساس این گزارش، وزارت نفت و ۴ شرکت اصلی با عرضه توانمندی‌های فنی مهندسی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و نیازهای وارداتی و ظرفیت‌های صادراتی کالا، حضوری موثر در این نمایشگاه برای شرکت‌های حوزه نفت و گاز حاضر در نمایشگاه دارد و مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفته است.

در این نمایشگاه که صبح جمعه ۲۶ آبان‌ماه با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی ایران و رشید مردوف، معاون رئیس کابینه وزرا و وزیر امور خارجه ترکمنستان به‌عنوان رؤسای کمیسیون‌های مشترک همکاری‌های اقتصادی دو کشور افتتاح شد، افزون بر وزارت نفت، بیش از ۹۰ شرکت و فعال اقتصادی ایرانی حضور دارند و تازه‌ترین دستاوردهای خود را در حوزه خدمات فنی و مهندسی و دانش‌بنیان به معرض نمایش گذاشته‌اند.

هدف از برگزاری این رویداد، تعمیق و توسعه مراودات و مناسبات همه‌جانبه در حوزه‌های تجاری، بازرگانی، حمل و نقل و ترانزیت، انرژی، صنعتی، خدمات فنی و مهندسی، گمرکی، کشاورزی، علمی، بهداشتی، گردشگری و ... است.

کد خبر 633181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =