نخستین همایش سرمایه‌گذاری و تأمین مالی صنعت پتروشیمی برگزار می‌شود

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از برگزاری نخستین همایش سرمایه‌گذاری و تأمین مالی در صنعت پتروشیمی ایران با هدف بررسی راهکارها و روش‌های نوین تأمین مالی خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، رضا نکویی درباره نخستین همایش سرمایه‌گذاری و تأمین مالی در صنعت پتروشیمی ایران اظهار کرد: این همایش با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مدیران نظام بانکی کشور، صندوق توسعه ملی، بورس و فعالان بازار سرمایه، مدیران عامل هلدینگ‌ها، طرح‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی روز سه‌شنبه (پنجم دی‌ماه) در مرکز همایش‌های شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار می‌شود.

وی افزود: همایش سرمایه‌گذاری و تأمین مالی صنعت پتروشیمی با محورهای ارائه راهکارهای تأمین مالی و ترسیم نقشه راه آتی، رویکرد نوین صندوق توسعه ملی در مشارکت/ تأمین مالی طرح‌ها، نقش پیمان‌های دوجانبه در تأمین مالی ارزی طرح‌ها، استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه و ابزارهای نوین تأمین مالی طرح‌ها و نقش سود حاصل از فروش محصولات پتروشیمی در تأمین مالی طرح‌ها برگزار خواهد شد.

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: استفاده از نظرات خبرگان صنعت و مرتبطین با موضوع تأمین مالی، راهگشای پیشرفت طرح‌های صنعت پتروشیمی است که نظام بانکی و بازار سرمایه در این ارتباط می‌توانند با توجه به قابلیت‌های خود در این زمینه نقش‌آفرین باشند.

شایان ذکر است همایش سرمایه‌گذاری و تأمین مالی در صنعت پتروشیمی ایران با مشارکت بانک ملت و هلدینگ خلیج فارس برگزار می‌شود.

کد خبر 635024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =