اجرای طرح‌های توسعه‌ای پتروشیمی بوشهر با رعایت استانداردهای محیط زیستی

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوشهر گفت: اجرای طرح‌های توسعه‌ای با رعایت استانداردهای محیط زیستی از اولویت‌های راهبردی این شرکت است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی بوشهر، پتروشیمی بوشهر براساس تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل محیط زیست این استان، متعهد به حمایت از خانه‌های محیط زیست استان بوشهر همسو با ایفای بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی به‌مدت پنج سال شد.

جواد حاتمی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوشهر در این آیین با بیان اینکه این شرکت به‌دنبال اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در این منطقه مؤثر و فعال است، گفت: یکی از اولویت‌های پتروشیمی بوشهر اجرای طرح‌های توسعه‌ای با رعایت استانداردهای زیست محیطی است.

وی افزود: ایجاد خانه‌های محیط زیست در استان بوشهر فرصتی برای اعتلای مشارکت مردمی در صیانت از محیط زیست به‌عنوان سرمایه همگانی است.

عبدالرحمن مرادزاده، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه محیط زیست گفت: در اصل ۵۰ قانون اساسی حفاظت از محیط زیست به‌عنوان وظیفه‌ای عمومی تلقی شده است.

وی در ادامه بر اهمیت توجه همگانی به اصول محیط زیست اشاره و تصریح کرد: اجرای سیاست مردمی‌سازی در بستر خانه‌های محیط زیست با محوریت مشارکت مردمی مورد توجه است.

کد خبر 635631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =