رویداد نفتی خوزستان بزرگ‌ترین آوردگاه شناسایی ظرفیت‎های تولید ایران است

مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون گفت: نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان بزرگ‌ترین آوردگاه صنعتی برای شناسایی ظرفیت‌های کشور در عرصه تولید است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون، قباد ناصری امروز (یکشنبه، ۲۴ دی‌ماه) در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، استقبال سازندگان، شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های فناوری، تأمین‌کنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات مهندسی را امیدآفرین توصیف کرد و افزود: خوشبختانه این حضور حداکثری و انگیزه موجود در جوانان می‌تواند صنعت نفت را با بنیه علمی، فنی و عملیاتی قدرتمندتری به پیش براند.

وی شرکت‌های بهره‌بردار را مخاطب اصلی این نمایشگاه دانست و یادآور شد: گروه‌های کارشناسی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون در این چهار روز به دقت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را رصد خواهند کرد و با مطرح کردن نیازهای تخصصی، راه‌حل‌های متناسب را برای تضمین تولید پایدار خواهند یافت.

چهاردهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه (یکشنبه تا چهارشنبه) با حضور ۲۸۱ شرکت داخلی از ۱۶ استان در محل دائمی نمایشگاه‌های اهواز برگزار می‌شود.

کد خبر 636179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =