حمل ۱۴ هزار تن کالا به جزیره خارک ازسوی شرکت پایانه‌های نفتی ایران

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۴ هزار تن کالا و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و ساکنان جزیره خارک از مسیر بوشهر به این جزیره حمل شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس غریبی در بازید از اداره کالای این شرکت در بندر بوشهر اظهار کرد: مدیریت تدارکات و امور کالا همواره در پشتیبانی از فرآیندهای عملیاتی شرکت همراه و همسو بوده و در تکمیل زنجیره ارزش نقش محوری ایفا می‌کند.

وی مهم‌ترین مأموریت سازمانی این مدیریت را تأمین سریع، ایمن، اقتصادی و با کیفیت کالا و تجهیزات با رویکرد ساخت داخل برشمرد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به اهمیت توجه به محیط پیرامونی صنعت گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران با توجه به نقش‌محوری که در فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های نفتی در جزیره خارک دارد، همواره همسو با مسئولیت‌ اجتماعی به منطقه پیرامون صنعت توجه ویژه داشته است.

غریبی عمده کالاهای حمل‌شده از بوشهر به جزیره خارک را مربوط به شرکت‌های پایانه‌های نفتی ایران، همچنین شرکت‌های نفتی مستقر در این جزیره، پیمانکاران، ادارات دولتی و اهالی بومی (عملیات عمومی) دانست.

وی با اشاره به کالاهای حمل‌شده به جزیره خارک در سال ۱۴۰۲ گفت: دارو و تجهیزات پزشکی، مصالح ساختمانی، اثاثیه منزل، شن و ماسه، تجهیزات پشتیبانی ارگان‌های نظامی، آرد و مواد غذایی و... از جمله کالاهایی بوده که به جزیره خارک حمل شده است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران همچنین تعداد محموله‌ خودروهای سبک و سنگین را به‌ترتیب ۴۲۸ و ۵۰ دستگاه دانست.

کد خبر 636594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =