اسکله شماره ۳ بندر پارسیان به بهره‌برداری رسید

اسکله شماره ۳ و ساختمان گارد و تجهیزات بندر پارسیان همزمان با آغاز دهه فجر با حضور معاون رئیس‌جمهوری و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و برنامه‌های دومین سفر رئیس‌جمهوری دولت مردمی به استان هرمزگان که صبح امروز (پنجشنبه، ۱۲ بهمن) انجام شد، اسکله شماره ۳ بندر پارسیان با حضور علی سلاجقه، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به بهره‌برداری رسید.

این اسکله یکی از چهار اسکله فعال و یکی از ۱۹ اسکله بندر پارسیان است. هم‌اکنون ظرفیت تخلیه و بارگیری این بندر سالانه ۹ میلیون تن است که در آینده به ۴۰ میلیون تن افزایش می‌یابد.

همچنین در حاشیه سفر دوم رئیس‌جمهوری به استان هرمزگان، عملیات اجرایی طرح کنترل سیلاب، فضای سبز و بخشی از خط فیبر نوری سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان نیز آغاز شد.

بهره‌برداری از ساختمان گارد و تجهیزات بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از دیگر برنامه‌های امروز بود که با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شد.

کد خبر 637040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =