شرکت گاز کرمان و دانشگاه شهید باهنر تفاهم‌نامه علمی - پژوهشی امضا کردند

شرکت گاز استان کرمان به‌منظور توسعه پژوهش و فناوری در سطح استان، تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری با دانشگاه شهید باهنر امضا کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در تشریح این خبر گفت: این تفاهم‌نامه باهدف توسعه همکاری بین صنعت و دانشگاه، توسعه فناوری در حوزه صنعت گاز، تأمین نیازمندی‌های پایدار و ایجاد فرصت برای صنایع بزرگ استان امضا شده است.

وی افزود: افزون بر طراحی پروژه‌های مشترک، تبادل دانش، برگزاری رویدادهای فناورانه، گردهمایی و هم‌اندیشی‌های هدفمند مشترک و انجام دوره‌های آموزشی در دستور کار است.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان، در چارچوب این تفاهم‌نامه حمایت این شرکت از پایان‌نامه‌های دانشجویی دکترا و ارشد و ایجاد زمینه‌های مناسب برای فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان پسادکترا و استادان نیز انجام می‌شود.

سلیمانی ادامه داد: زمینه‌های همکاری مانند استفاده از آزمایشگاه­‌های مجهز دانشگاه شهید باهنر و پروژه‌های پژوهشی موردنیاز شرکت در قالب اولویت‌های پژوهشی بررسی و پس از تأیید، اجرایی می‌شود.

وی بیان کرد: شرکت گاز استان کرمان در پی ارتقای سطح دانش و فناوری خود با تمرکز بر بهبود کیفیت و افزایش توانایی در حفظ روابط صنعتی با دانشگاه‌ها، به‌دنبال شناسایی و پیاده‌سازی نوآوری‌های پیشرفته است.

کد خبر 637678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =