تأکید شرکت نفت فلات قاره بر ارائه خدمات مناسب پروازی به کارکنان مناطق عملیاتی

رئیس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره گفت: این شرکت همواره برای ارائه خدمات مناسب پروازی به کارکنان خود در مناطق عملیاتی و سکوهای بهره‌برداری با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی که مایل به ارائه خدمات در این زمینه هستند، در تلاش است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت فلات قاره، هادی نعمت‌زاده تصریح کرد: این شرکت به‌منظور استفاده از خدمات پروازی برای همکاران شاغل در مناطق عملیاتی و در چارچوب قانون برگزاری مناقصات و سایر مقررات، با دعوت از همه شرکت‌های هواپیمایی دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری (هم‌اکنون ۲۴ شرکت) نسبت به برگزاری مناقصه اقدام و از خدمات شرکت برنده در مناقصه استفاده می‌کند.

وی گفت: هرگونه مجوز پروازی به شرکت‌های هواپیمایی با رعایت موارد ایمنی و استانداردهای لازم ازسوی سازمان هواپیمایی کشوری صادر می‌شود و در صورتی که یک شرکت هواپیمایی استانداردهای لازم برای پرواز را نداشته باشد، مجوز پرواز از سوی این سازمان به آن داده نخواهد شد.

رئیس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره افزود: تأخیرها و مشکلات به‌وجود آمده، از محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه بوده و گریبانگیر دیگر شرکت‌های هواپیمایی نیز شده است.

نعمت‌زاده گفت: در سال‌های اخیر به‌دلیل شرایط ویژه و تحریم‌ها، هیچ‌یک از شرکت‌های هواپیمایی به جز شرکت کارون برای ارائه خدمات پروازی به کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی این شرکت در مناقصات برگزارشده حضور نیافته‌اند، در حالی که شرکت نفت فلات قاره برای ارائه خدمات مناسب به همکاران پرتلاش خود در مناطق عملیاتی، از همه شرکت‌های هواپیمایی دارای مجوز برای همکاری دعوت کرده که از سوی آنها بدون پاسخ باقی مانده است.

وی در پایان از آمادگی کامل شرکت نفت فلات قاره ایران برای همکاری با هریک از شرکت‌های هواپیمایی که مایل به ارائه خدمات پروازی در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه هستند، خبر داد.

کد خبر 640100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =