تعمیر اضطراری توربین ورکسپور کارخانه گاز و گاز مایع ۲۰۰ نفت و گاز آغاجاری

مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرایندی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تعمیر اضطراری توربین ورکسپور کارخانه گاز و گاز مایع ۲۰۰ شرکت نفت و گاز آغاجاری از سوی متخصصان این مجموعه خبر داد.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، ماشالله فتاحی‌نیا گفت: بروز اشکال در توربین ورکسپور کارخانه گاز و گاز مایع ۲۰۰ شرکت نفت و گاز آغاجاری از حدود یک ماه قبل سبب شده بود تا مقدار ٧٠ میلیون فوت‌مکعب گاز غنی سوزانده شود. این مسئله خسارت و عدم‌نفع برای تولید به‌ شمار می‌رفت وبا ورود جدی گروه، تعمیرات اساسی این توربین در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به چگونگی فعالیت این کارخانه و اهمیت آن برای تأمین گاز مایع پتروشیمی‌ها بیان کرد: کارخانه گاز و گاز مایع ۲۰۰ نفت و گاز آغاجاری، گاز غنی (ریچ) دریافت کرده و پس از تبدیل به حالت مایع، آن را برای پتروشیمی‌ها ارسال می‌کند.

مدیر تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین‌آلات فرایندی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بیان کرد: توربین ورکسپور این کارخانه از سوی متخصصان جهادی مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی به‌سرعت تحت تعمیر قرار گرفت و دو گروه کاری به‌صورت ٢۴ساعته برای تکمیل کار تعمیرات توربین پای کار آمدند و با همکاری ترابری «اختصاص جرثقیل ٢٠ تن» در حال فعالیت‌اند.

فتاحی‌نیا افزود: هر زمان که تعمیرات غیرمترقبه‌ای پیش بیاید، گروه تعمیرات اساسی پا به پای تعمیرات شرکت‌های بهره‌بردار با هماهنگی مدیریت وارد عمل می‌شوند؛ این همراهی و مساعدت تنگاتنگ و هم‌جهت می‌تواند به ما کمک کند تا با وجود مشکل‌های متعدد مانند کمبود ابزار، کار تعمیرات مهم و اساسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسانیم.

کد خبر 640607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =