۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۸
  • کد خبر: 640674
تولید متانول سبلان ۶۹درصد افزایش یافت

مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ با قدردانی از عملکرد تولید و فروش، سودآوری، استانداردسازی فعالیت‌ها، سازماندهی نیروی انسانی و انجام اقدام‌های نو و تحول‌آفرین پتروشیمی سبلان گفت: تولید پتروشیمی سبلان از یکم شهریور پارسال تا پایان فروردین‌ امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۹درصد افزایش داشته است.

به گزارش شانا به‌نقل از هلدینگ پتروفرهنگ، جواد زارع‌پور در نشست ارزیابی عملکرد شرکت صنایع پتروشیمی سبلان بیان کرد: پتروشیمی سبلان از یکم شهریور ۱۴۰۲ تا پایان فروردین‌ امسال نزدیک به ۷۰۰ هزار تن متانول تولید کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۹درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه شرکت صنایع پتروشیمی سبلان با تلاش مجموعه کارکنان در سطوح مختلف وارد سود عملیاتی شده است، تأکید کرد: افزایش سوددهی باید به‌عنوان مهم‌ترین اولویت در دستور کار شرکت‌های تولیدی باشد و به این منظور ملزم به ارائه گزارش‌های مستمر هستند.

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ پتروفرهنگ خواستار کاهش هزینه تمام‌شده تولید و افزایش سودآوری از سوی مدیران ارشد شرکت‌ها شد و بیان کرد: برای توسعه بازار فروش محصول، برنامه‌های مدونی در دستور کار داریم که امیدوارم به سرانجام برسند.

کد خبر 640674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =