۳ عنوان کتاب حوزه صنعت نفت رونمایی می‌شود

سه عنوان کتاب انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در حاشیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی می‌شود.

به گزارش شانا، کتاب‌های تجهیزات پتروپالایشگاهی و راهکارهای افزایش سهم ساخت داخل، انقلاب اسلامی به روایت نفت و کتاب شناخت صنعت نفت، از تازه‌های انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت، روز پنجشنبه (۲۰ اردیبهشت) با حضور جمعی از مسئولان صنعت نفت، مؤلفان این آثار و برخی از نویسندگان صاحب‌نام کشور در محل سالن ۳۵ بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی می‌شود. 

کتاب تجهیزات پتروپالایشگاهی و راهکارهای افزایش سهم ساخت داخل را عماد رفیعی، امیررضا باباپور، مهدی‌یار قاسمی و سمیه میرپور با همکاری گروهی از کارشناسان و مشاوران خبره و تحلیل‌گران مسائل راهبری صنعت نفت نوشته‌اند که در آن بیش از ۳۰۰ عنوان شرکت سازنده داخلی تجهیزات اصلی پتروپالایشگاهی معرفی شده‌اند.

کتاب انقلاب اسلامی به روایت نفت نیز با بررسی روابط متقابل انقلاب اسلامی و صنعت نفت ایران با تکیه بر اسناد و شواهد، خوانندگان را با نقش مهم و تعیین‌کننده صنعت نفت در روند پیروزی انقلاب اسلامی آشنا می‌کند. این اثر به‌عنوان پروژه‌ای پژوهشی به‌قلم سیدمرتضی میرحسینی، نرگس‌السادات میرقادری، سوده ابراهیم‌زاده و راحله خالقی تهیه و تألیف شده است.

در کتاب پژوهشی کتاب شناخت صنعت نفت اثر تألیفی بهمن ساکی، نویسنده و پژوهشگر صاحب‌نام حوزه ادبیات و فرهنگ‌نامه، عناوین کتاب‌های مربوط به حوزه نفت و حوزه‌های پیرامونی مانند محیط‌زیست و مسئولیت اجتماعی، گردآوری، دسته‌بندی و طبقه‌بندی شده است. براساس این گزارش، معاونت انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت از بخش‌های فعال و پویای صنعت نفت دانسته شده که کتاب‌های بسیاری در زمینه‌های اجتماعی، تاریخی، فرهنگی و... چاپ کرده است.

کد خبر 641060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =