معاون پیشین امور حقوقی و مجلس وزارت نفت دارفانی را وداع گفت

معاون پیشین امور حقوقی و مجلس وزیر نفت پس از تحمل رنج یک دوره طولانی بیماری، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش شانا، شجاع الدین بازرگانی که با دارا بودن حدود ۱۴ سال سابقه در معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت یکی از طولانی‌ترین دوره‌های مدیریتی در صنعت نفت را پشت سر گذاشت، امروز (چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت) دارفانی را وداع گفت.

بازرگانی دارای چند سال سوابق مدیریتی در معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت با همکاری بسیار مؤثر و سازنده با نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی، همواره زبانزد مدیران و کارکنان صنعت نفت بود.

وی  با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون استقلال، صداقت و روابط عمومی قوی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران و کارکنان بدنه وزارت نفت همواره به‌عنوان فردی تعامل‌پذیر و مدبر در روابط همگرایانه شناخته می‌شد و محبوبیت و مقبولیت خاصی داشت.

بازرگانی متولد سال ۱۳۳۶ دارای مدرک دکترا از دانشگاه تهران فعالیت در سمت‌هایی همچون معاون آموزش و نیروی انسانی نیروی دریایی، قائم مقام مدیرعامل سازمان اتکا، معاون هماهنگی و امور مجلس وزارت بازرگانی، قائم‌مقام وزیر بازرگانی، مشاور وزیر بازرگانی در امور اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران و مشاور وزیر نفت و مدیرکل حوزه وزارتی نفت را در کارنامه خود داشت.

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با ابراز تأسف از این ضایعه، ضمن تسلیت به خانواده معزز این مدیر ارزشمند صنعت نفت، علو درجات را برای روح آن مرحوم مغفور آرزومند است.

کد خبر 641111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =