نرم‌افزار بومی مدیریت یکپارچگی چاه‌های نفت و گاز رونمایی شد

نرم‌افزار بومی مدیریت یکپارچگی چاه‌های نفت و گاز با هدف تعیین سلامت و وضع اجزای درون‌چاهی و سرچاهی در حاشیه دومین روز از نمایشگاه نفت ایران رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار شانا، نرم‌افزار مدیریت یکپارچگی چاه‌های نفت و گاز صبح امروز (پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت‌) در حاشیه دومین روز بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با هدف تعیین سلامت و وضعیت اجزای درون‌چاهی و سرچاهی و رسیدن به نهایت یکپارچگی چاه‌های میدان، به همت پردیس پژوهش و توسعه صنایع بالادستی پژوهشگاه صنعت نفت رونمایی شد.

به گزارش شانا، بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» از چهارشنبه (۱۹ اردیبهشت‌) به‌مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در این رویداد بزرگ نفتی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

کد خبر 641188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =