راه‌اندازی ایمن طرح‌ها با کسب تأییدیه‌های لازم از شرکت ملی صنایع پتروشیمی

نماینده ساختمان و نصب منطقه عسلویه، کنگان، دیر، پارسیان و سیراف در شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: اجرای دستورعمل‌های ایمنی در فازهای مختلف اجرای طرح‌های پتروشیمی سبب راه‌اندازی ایمن پروژه و صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود.

به گزارش خبرنگار شانا، عبدالعظیم پلاسعیدی امروز (پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت) در نشست تخصصی «HOS؛ تعمیق و ضرورت آگاهی‌بخشی دستورعمل ۱۰۱۰۲۳۱» در تشریح رویه تکمیل نصب مکانیکال و راه‌اندازی طرح‌ها بیان کرد: این دستورعمل از سال ۱۳۸۳ از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی اجرا شده است.

وی با تأکید بر اینکه اجرای دستورعمل ۱۰۱۰۲۳۱ وزن زیادی از سرمایه‌گذاری در طرح را به خود اختصاص نمی‌دهد، افزود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اجرای این دستورعمل نظارت کامل روی همه مراحل و فرایندهای ساخت طرح‌های پتروشیمی دارد.

نماینده ساختمان و نصب منطقه عسلویه، کنگان، دیر، پارسیان و سیراف در شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: HOS نقشه راهی برای رسیدن از فاز نصب مکانیکال به فاز راه‌اندازی است.

پلاسعیدی با اشاره به اینکه این دستورعمل در چهار فرمت روی همه سیستم‌ها و زیرسیستم‌ها انجام می‌شود، تأکید کرد: اجرای این دستورعمل در طرح بزرگی مانند ان‌جی‌ال ۳۲۰۰ شامل ۱۱۸ هزار مورد برای بررسی و تأیید بود.

وی تصریح کرد: اجرای این دستورعمل در طرح‌های پتروشیمی سبب راه‌اندازی ایمن پروژه و صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» از روز چهارشنبه (۱۹ اردیبهشت‌) به‌مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در این رویداد بزرگ نفتی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

کد خبر 641196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =