تأمین ۵۸۰۰ قلم کالا به ارزش ۱۲ هزار میلیارد ریال در نفت و گاز گچساران

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از تهیه و تأمین بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ قلم کالا به ارزش بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون در این شرکت خبر داد.

 به گزارش شانا، غلامرضا کمالی در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران در نشست‌های تخصصی خود و کارشناسان این شرکت با سازندگان داخلی تصریح کرد: در مجموع ۵ هزار و ۸۰۰ قلم کالا که بیش از ۴ هزار و ۶۹۲ قلم آن به ارزش بیش از ۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است، از سوی سازندگان داخلی و به سفارش این شرکت ساخته شده است.

وی گفت: این اقلام در قالب هزار و ۶۳ درخواست از ادارات مختلف از سوی شرکت‌های داخلی ساخته شده است و این میزان خرید نسبت به سال گذشته ۲۷درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: همچنین از ابتدای سال ۱۴۰۲ این شرکت بیش از ۲ هزار ۸۷ قلم کالا به ارزش بیش از یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از فروشندگان و تأمین‌کنندگان در شهر گچساران خریداری کرده است که این حجم از خرید کالا تأثیر بسزایی در ایجاد اشتغال و گردش مالی و رونق اقتصادی در شهرستان گچساران داشته است.

براساس این گزارش، در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین رویداد نفتی ایران با حمایت و سیاست‌گذاری وزارت نفت، از سوی شرکت ملی نفت ایران برگزار می‌شود و شرکت‌های اصلی وزارت نفت (شرکت‌ ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی)، شرکت‌های زیرمجموعه و تابع آن‌ها، و دست‌اندرکاران اصلی صنعت نفت در این رویداد حضور جدی و فعال دارند.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

کد خبر 641271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =