شرکت‌های ملی حفاری و عملیات اکتشاف نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

در حاشیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت عملیات اکتشاف نفت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش شانا، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت عملیات اکتشاف نفت در حوزه ارائه خدمات فنی و تخصصی حفاری تفاهم‌نامه امضا کردند.

این تفاهم‌نامه به امضای عبدالمهدی مجتهدی، مدیرعامل شرکت عملیات اکتشاف نفت، و حمیدرضا گلپایگانی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، رسید.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در جریان امضای این تفاهم‌نامه بیان کرد: تحریم‌ها فرصتی را فراهم کرد که بتوان از توان شرکت‌های داخلی به‌درستی استفاده کرد. به‌طوری که توانستیم در حوزه تجهیزات خاص حفاری، تحریم‌ها را شکست دهیم و عملکرد قابل توجهی را ثبت کنیم.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت عملیات اکتشاف نفت نیز ابراز امیدواری کرد که بتوانند تعامل سازنده‌ای با مجموعه شرکت ملی حفاری ایران داشته باشند.

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت؛ جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» از چهارشنبه (۱۹ اردیبهشت‌) به‌مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در این رویداد بزرگ نفتی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

کد خبر 641419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =