پایداری شبکه سراسری گاز خراسان رضوی پس از سیل/ قطعی‌های موردی ناشی از تخریب علمک، به‌زودی برطرف می‌شوند

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از پایداری شبکه سراسری گاز در شهرها و روستاهای استان پس از وقوع سیل خبر داد.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری با اعلام این خبر بیان کرد: مطابق پیش‌بینی‌های پیشین و از ابتدای آغاز بارندگی روز چهارشنبه (۲۶ اردیبهشت) امسال، همه اداره‌های گاز در مناطق مشهد و نواحی شهرستان‌ها در آماده‌باش کامل هستند و به لطف خدا و پایش لحظه‌ای، شبکه سراسری گاز استان عملیاتی شد.

وی افزود: مواردی از قطع گاز ناشی از تخریب دیوار منازل و علمک گاز گزارش شده است که بخش عمده آن‌ها از شب گذشته تاکنون تعمیر و باقیمانده به تعداد تقریبی ۲۰۰ علمک یا اشتراک تا ظهر امروز برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: در برخی از نقاط روستاهای تابع شهرستان فریمان به‌دلیل تخریب دیوار پشت علمک جریان گاز مشترکان با هدف رعایت مسائل ایمنی و حصول اطمینان از نبود خطر قطع شده بود، که باقیمانده این موارد تا ظهر امروز پنجشنبه، (۲۷ اردیبهشت) وصل می‌شود.

افتخاری تصریح کرد: خراسان رضوی دارای ۹۷ شهر ۲ هزار و ۷۱۰ روستای گازرسانی‌شده با ۲ میلیون و ۷۰۰مشترک است که با همکاری مردم و مسئولان هم‌اکنون جریان گاز همه شهرها و روستاها پایدار و برقرار است.

وی تأکید کرد: شهروندان می‌توانند برای اعلام گزارش حوادث مرتبط با قطع یا نشست گاز در طول مدت شبانه‌روز با تلفن ۱۹۴ مرکز امداد شرکت گاز خراسان رضوی تماس بگیرند.

کد خبر 641815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =