رسالت و آرمان‌های جهادگونه رئیس‌جمهوری هرگز متوقف نمی‌ماند

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی با ابراز تأسف و تأثر فراوان در پی شهادت خادم‌الرضا، سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری و جمعی از همراهان ایشان گفت: بی‌شک، رسالت و آرمان‌های جهادگونه و «شوق خدمتگزاری» آن فقید بزرگوار، هرگز متوقف نخواهد ماند.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در متن پیام تسلیت مرتضی شاهمیرزایی در پی شهادت خادم‌الرضا، سیدابراهیم رئیسی آمده است:

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

با تأسف و تأثر فراوان شهادت خادم‌الرضا، دکتر آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور محبوب کشورمان و جمعی از همراهان ایشان را که در مسیر خدمت و جهاد به میهن اسلامی، به درجه رفیع شهادت رسیدند، به محضر مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.

بی‌شک، رسالت و آرمان‌های جهادگونه و «شوق خدمتگزاری» آن فقید بزرگوار به‌عنوان دومین رئیس‌جمهور شهید ایران اسلامی که در شب میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت به درجه رفیع شهادت نائل شد، هرگز متوقف نخواهد ماند.

گواه ما، فرموده ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که فرمود: «هیچ اختلالی در کار کشور به‌ وجود نخواهد آمد و کارها منظم به پیش خواهد رفت.»

خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی در اقصی‌نقاط کشور ضمن همدردی با ملت و دولت مردمی، همچنان به راهبردهای کلان خود در مسیر پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان متعهد است و همچون ایام پرفرازونشیب گذشته، با همراهی صادقانه و متعهدانه تمام کارکنان خدوم خود، با عزمی راسخ به فعالیت‌های اجرایی صنعت پتروشیمی در این روزهای پراندوه ادامه می‌دهد؛ چراکه امام راحل (ره) فرمودند: کاری که برای خداست، نه برای افراد، نه برای اشخاص، نه برای شخصیت‌ها، این کار رکود نمی‌کند با رفتن افراد و با رفتن‌ شخصیت‌ها. ... برای اینکه خدا هست. رجایی و دیگران اگر نیستند، خدا هست.»

کد خبر 641999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =