۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸
  • کد خبر: 643652
افزایش ۸۸درصدی درآمد پتروشیمی پردیس

شرکت پتروشیمی پردیس با به‌کارگیری هوشمندانه راهبردهای توسعه‌ در حوزه تولید، انبارش و فروش محصول، افزایش ۸۸درصدی درآمد در خرداد ۱۴۰۳ را نسبت به مدت مشابه پارسال ثبت کرد.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت پتروشیمی پردیس، تولید ماهانه اوره این شرکت برای نخستین‌ بار در طول دوره فعالیت مجتمع، با همت و تلاش بدون وقفه همه کارکنان بخش‌های مختلف، در دو ماه متوالی اردیبهشت و خرداد به بیش از ۳۰۰ هزار تن رسید.  

پتروشیمی پردیس در خرداد امسال بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان فروش داشت که نسبت به اردیبهشت ۸درصد، نسبت به خرداد پارسال حدود ۸۸درصد و نسبت به میانگین فروش ۸ ماهه سال مالی (ابتدای مهر ۱۴۰۲ تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳)، بیش از ۱۸درصد افزایش داشته است.

شرکت پتروشیمی پردیس در ۹ ماهه سال مالی (ابتدای مهر ۱۴۰۲ تا پایان خرداد ۱۴۰۳)، از محل فروش داخلی و صادراتی خود حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که نسبت به مدت مشابه دوره قبل ۱۹درصد افزایش یافته است. مجموع فروش این شرکت در فصل بهار ۱۴۰۳ نیز نسبت به بهار پارسال افزایش ۳۶درصدی را تجربه کرده است.

افزایش ۸۸درصدی درآمد پتروشیمی پردیس

بررسی آمار تولید محصولات پتروشیمی پردیس در ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ نشان از تحقق بیش از ۱۱۴درصدی برنامه‌های تولید واحدهای آمونیاک و اوره دارد. در این دوره، یک میلیون و ۴۸۰ هزار و ۱۳۰ تن آمونیاک با افزایش ۵درصدی و ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۶۹۴ تن اوره با افزایش ۱۱درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته تولید شده است.     

در عین حال، مقایسه حجم صادرات اوره در ۹ماهه سال مالی منتهی به خرداد ۱۴۰۳ با سال گذشته افزایش ۲۱درصدی را نشان می‌دهد که به افزایش ۲۳درصدی ارزش صادرات اوره منجر شد، همچنین نمودارهای مقایسه‌ای بیانگر افزایش ۱۴درصدی مقدار صادرات کل محصولات پتروشیمی پردیس در سال مالی ۱۴۰۳ نسبت به ۱۴۰۲ است.   

افزایش ۸۸درصدی درآمد پتروشیمی پردیس

افزایش ۸۸درصدی درآمد پتروشیمی پردیس

کد خبر 643652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =