در دولت گذشته می‌گفتند درصدهای وحشتناکی تخفیف بدهیم تا یک ذره نفت بفروشیم

سخنگوی دولت گفت: دشمن به‌صراحت اعلام کرد ما نتوانستیم جلو فروش نفت ایران را بگیریم، اما برخی این موضوع را زیر سؤال می‌برند.

به گزارش شانا، علی بهادری‌جهرمی امروز (چهارشنبه، ۱۳ تیر) در حاشیه نشست هیئت دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زیرسؤال‌بردن دستاوردهای بزرگ دولت شهید رئیسی ظلمی آشکار است، بیان کرد: دشمن ما در سنای آمریکا می‌گوید ما نتوانستیم جلو فروش نفت ایران را بگیریم و برخی در مناظره‌ها این موضوع را زیر سؤال می‌برند.

وی ادامه داد: در دولت گذشته نمی‌توانستند نفت بفروشند به کنار، مشروح مذاکراتشان در نشست دولت موجود است که می‌گفتند درصدهای وحشتناکی تخفیف بدهیم تا یک ذره نفت بفروشیم.

سخنگوی دولت در ادامه با اشاره به مصوبه امروز هیئت وزیران افزود: دولت پیش‌بینی کرده بود برای افرادی که مصرف بهینه گاز دارند، پاداش صرفه‌جویی در نظر گرفته شود. یکی از مشکلاتی که برخی مستأجران داشتند این بود که پاداش صرفه‌جویی در عمل در اختیار مالک قرار می‌گرفت.

بهادری جهرمی تصریح کرد: هیئت وزیران مصوبه‌ای را تصویب کرد که وزارت نفت مجاز باشد پاداش صرفه‌جویی را از صورت‌حساب‌های بعدی گاز کسر کند که با این روش مستأجر از این پاداش صرفه‌جویی استفاده خواهد کرد.

کد خبر 643778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =