امیدوارم فصلی نو از تعامل برای ساختن ایران آغاز شود

سرپرست ریاست‌جمهوری در پیام تبریکی به رئیس‌جمهور منتخب نوشت: امیدوارم فصلی نو از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

به گزارش شانا، در پیام تبریک محمد مخبر به مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهوری منتخب، آمده است: ملت بزرگ و فهیم ایران، حضور حماسی شما مردم آگاه و همیشه در صحنه کشورمان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، بار دیگر صحنه‌های زیبایی از مردم‌سالاری دینی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت و موجب خشنودی همه مشتاقان و دوستداران این مرز و بوم و یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و کشور شد.

وی افزود: بی‌تردید این مشارکت پرشور، مهر تأیید دیگری بر دلبستگی و علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی و پیشرفت و تعالی کشور و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود. این رویداد غرورآفرین در حالی صورت گرفت که دشمنان نظام همه ابزارهای تبلیغی را برای ایجاد تردید در نقش‌آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود به‌ کار گرفتند، اما ملت ایران با هوشیاری، زمان‌شناسی و مشارکت گسترده، یک بار دیگر مانع از تحقق خواست بیگانگان شد.

سرپرست ریاست‌جمهوری تصریح کرد: قطعاً پیروز اصلی این رویداد ملی، مردم هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارهای ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.

مخبر گفت: اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، به‌ویژه رئیس‌جمهور شهید رئیسی، و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، این حضور آگاهانه را محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، ‌کاندیداهای این دوره از انتخابات و به‌ویژه خالق اصلی این حماسه، ملت بزرگ ایران، تبریک می‌گویم و ضمن تبریک صمیمانه به رئیس‌جمهور منتخب، برای آقای پزشکیان آرزوی توفیق در انجام این رسالت عظیم را دارم و امیدوارم به پشتوانه اعتماد مردمی بتوانند با خدمتگزاری شایسته، پاسخ‌گوی خواسته‌ها و مطالبات برحق ملت بزرگ ایران باشد.

وی بیان کرد: لازم می‌دانم بار دیگر از تلاش‌های مستمر و شبانه‌روزی دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات ازجمله شورای نگهبان، وزارت کشور، هیئت‌های اجرایی و نظارت، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه، خبرنگاران به‌ویژه رسانه ملی و تمامی فعالان عرصه اطلاع‌رسانی، گروه‌ها، احزاب و جریان‌های سیاسی که نقشی در افزایش مشارکت ملی داشتند، قدردانی کنم.

سرپرست ریاست‌جمهوری گفت: اکنون که رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همدلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.

کد خبر 643860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =