تندیس ملی بهره‌وری به شرکت ملی نفت ایران رسید

دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور رئیس سازمان ملی بهره‌وری برگزار شد و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران، برای اجرای پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل مارون، تندیس ملی نقره‌ای بهره‌وری را از آن خود کرد.

به گزارش  شانا به‌نقل از شرکت ملی نفت ایران، دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، روز یکشنبه (۱۷ تیر) با حضور رئیس سازمان ملی بهره‌وری و مدیران ارشد کشوری برگزار شد.

میرسامان پیشوایی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، در این همایش با مرور مهم‌ترین فعالیت‌های این سازمان در دولت سیزدهم گفت: در ابتدای دولت سیزدهم که با دوران کرونا هم‌زمان بود، موضوع بهره‌وری به‌صورت جدی در دستور کار شخص رئیس‌جمهور قرار گرفت.

وی در ادامه فعال‌سازی و توانمندسازی کارگروه‌های استانی، بهره‌وری را یکی دیگر از فعالیت‌های این سازمان اعلام کرد و افزود: امروز ما کارنامه‌ای شفاف در حوزه بهره‌وری داریم و کارنامه و شاخص بهره‌وری در شرکت‌های دولتی، روی سامانه صبا برای همه عموم قابل مشاهده است.

در پایان این همایش از گواهی تأیید اعتبار جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران رونمایی و از شرکت‌های برتر با اهدای رتبه و تندیس بهره‌وری تقدیر شد.

براساس ارزیابی تخصصی کارگروه داوری تندیس ملی بهره‌وری ایران، پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل مارون ۵ از سوی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب شایسته دریافت تندیس ملی پروژه برتر بهره‌وری ایران در سال ۱۴۰۳ شناخته شد و بازآیی، مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران، این جایزه را به نمایندگی از این شرکت دریافت کرد.

کد خبر 643956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =