آغاز پیش‌ثبت‌نام هجدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست از مرداد ۱۴۰۳

مدیر هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از آغاز پیش‌ثبت‌نام این نمایشگاه از یکم مرداد ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: همه علاقه‌مندان به حضور در بزرگ‌ترین رویداد تخصصی صنعت پتروشیمی می‌توانند به‌مدت سه روز برای ثبت‌نام اولیه در نمایشگاه ایران‌پلاست اقدام کنند.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، فرید دوستی بیان کرد: ایران‌پلاست مهم‌ترین رویداد زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی از بالادست تا پایین‌دست، فعالان حوزه ماشین‌آلات، تجهیزات، قطعات، افزودنی‌ها و همه آنچه به زنجیره بازمی‌گردد، به‌ شمار می‌آید.

وی با تأکید بر اینکه رویکرد اصلی نمایشگاه ایران‌پلاست «زنجیره ارزش» است، تصریح کرد: راهبرد تکمیل زنجیره ارزش، افزون بر سیاست کلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، به‌عنوان هدف و رویکرد اصلی نمایشگاه ایران‌پلاست تبیین شده است.

مدیر نمایشگاه ایران‌پلاست افزود: هدف نهایی از برگزاری این نمایشگاه، تلاش برای جهانی‌شدن صنایع پلاستیک و لاستیک ایران و معرفی این صنایع در سراسر جهان است.

دوستی ضمن دعوت از همه علاقه‌مندان و صنایع مرتبط به مشارکت فعالانه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست ادامه داد: امیدواریم امسال نیز همچون دوره‌های گذشته، این نمایشگاه شاهراه ارتباط مؤثر صنایع پلیمر و پلاستیک داخلی با بازارهای هدف به‌ویژه بازارهای منطقه اوراسیا، آسیای میانه، قفقاز، چین، هند و کشورهای همسایه ازجمله ترکیه، عراق و افغانستان باشد.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست ۱۸ تا ۲۱ شهریور امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه می‌توانند از اول تا سوم مرداد ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت www.iranplast.ir، ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند. بدیهی است در صورت ثبت‌نام‌نکردن در زمان مقرر، امکان حضور در نمایشگاه میسر نخواهد بود. بنا بر تأکید ستاد برگزارکننده نمایشگاه ایران‌پلاست، ثبت‌نام اولیه هیچ‌گونه الزامی برای ثبت‌نام قطعی ایجاد نمی‌کند و درصورتی‌که مدارک و اسناد شرکت متقاضی تأیید شود، امکان ثبت‌نام قطعی برای شرکت مذکور وجود خواهد داشت.

کد خبر 644010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =