ششمین فراخوان ارزیابی صلاحیت سازندگان و تأمین‌کنندگان دستگاه مرکزی وزارت نفت منتشر شد

آگهی ششمین فراخوان ارزیابی صلاحیت سازندگان و تأمین‌کنندگان دستگاه مرکزی وزارت نفت برای حضور در فهرست بلند منابع تأمین‌ کالای صنعت نفت منتشر شد.

به گزارش شانا، براساس قانون برگزاری مناقصات و قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت و حمایت بیشینه‌ای از توان ساخت داخل و شرکت‌های دانش‌بنیان و تسریع در تأمین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در فضای رقابتی و ایجاد فهرست منابع دارای صلاحیت (سازندگان و تأمین‌کنندگان)، دستگاه مرکزی وزارت نفت از همه سازندگان و تأمین‌کنندگان داخلی کالا و تجهیزات تخصصی صنعت نفت دعوت می‌کند به‌منظور انجام مراحل ارزیابی صلاحیت، برای خوداظهاری (درج اطلاعات و بارگذاری مستندهای مورد نیاز) در سامانه مدیریت منابع دستگاه مرکزی وزارت نفت، با رعایت موارد زیر اقدام کنند.

زمان خوداظهاری از روز دوشنبه، یکم مرداد، آغاز و از طریق سامانه مدیریت منابع دستگاه مرکزی وزارت نفت به نشانی sakht.ioiv.ir انجام می‌شود. ضروری است برای آشنایی با مراحل فرایند ازجمله نحوه ثبت‌نام، تکمیل فرم‌ها، بارگذاری مستندها و هزینه‌های مرتبط، به راهنمای سامانه مراجعه شود. همچنین، نحوه ارزیابی، معیارها، شاخص‌های اندازه‌گیری و سایر دستورعمل‌های مربوط، در بخش مستندهای سامانه در دسترس قرار دارد و مطالعه مستندهای ارزیابی، پیش از شروع خوداظهاری، ضروری و مورد تأکید است.

ازآنجاکه توانمندی ساخت و تأمین کالا و تجهیزات، در قالب رده‌ محصول ارزیابی می‌شود، باید رده‌های محصول از درخت‌واره مربوط به‌صورت صحیح انتخاب شود. هر منبع برای هریک از رده‌های محصول مورد تأیید، امتیاز جداگانه دریافت می‌کند. کالا و تجهیزات تخصصی متناظر با رده‌های محصولی درخت‌واره مربوط، به اقلامی گفته می‌شود که مرتبط با فرایند اصلی کسب‌وکار صنعت نفت ‌باشد و سایر رده‌های محصول (کالاهای غیرتخصصی) در درخت‌واره مربوط قرار ندارند.

شرکت‌های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک نیز لازم است در همین فراخوان و با انتخاب گروه کالایی حفاظت الکترونیک، از درخت‌واره مربوط، برای خوداظهاری اقدام کنند، همچنین مدت اعتبار صلاحیت منابع، از پایان فرایند ارزیابی، حداقل دو سال است و سیاست‌های دستگاه مرکزی برای ارزیابی مجدد صلاحیت شرکت‌های مندرج در فهرست، متعاقباً اعلام می‌شود.

با توجه به اینکه فرایند ارزیابی براساس هر رده محصول انجام می‌پذیرد، شرکت‌های عضو در تازه‌ترین نسخه از فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت، در صورت نیاز به افزودن محصول تازه (ثبت الحاقیه محصول)، باید فرایند ارزیابی را دوباره طی کند. کارشناسان دستگاه مرکزی از طریق تلفن گویای مرکزی (call center) با شماره ۶۱۶۲۷۸۸۰-۰۲۱، آماده پاسخ‌گویی به پرسش‌های کاربران حین فرایند خوداظهاری هستند.

کد خبر 644012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =