پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران مرداد ۱۴۰۳ برگزار می‌شود

پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) با محور «فناوری پاک» ۱۴ و ۱۵ مرداد ۱۴۰۳ در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.

به گزارش شانا به‌نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که به‌میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار می‌شود، ضمن بررسی آخرین دستاوردها و راهکارهای توسعه صنعت پتروشیمی ایران و جهان، تازه‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای، فرایندهای پیشرفته و پیشرفت‌های فناوری شرکت‌های پتروشیمی داخلی و بین‌المللی نیز ارائه می‌شود.

این رویداد بستری بی‌نظیر برای کارشناسان، ذی‌نفعان و مدیران صنعت پتروشیمی به‌منظور ایجاد ارتباط، همکاری و تقویت روابط معنادار فراهم می‌کند.

بررسی چشم‌اندازهای اقتصادی، فناوری و سیاسی، فرصت‌ها و چالش‌های فناوری‌های دیجیتال، همچنین فرصت‌های همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، صادرات خدمات فنی و مهندسی و مناطق ویژه اقتصادی و پارک‌های علم و فناوری از مهم‌ترین رویکردها و محورهای این همایش است.

فناوری‌های تازه توسعه‌یافته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، رویکردهای زیست‌محیطی و سبز، همچنین جذب، استفاده و ذخیره‌سازی کربن نیز در پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی بررسی می‌شود.

علاقه‌مندان، متخصصان و خبرگان صنعت پتروشیمی می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی www.ipf.ir مراجعه کنند.

کد خبر 644032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =