متنا

 • بیست‌وپنجمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • بیست‌وچهارمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • بیست‌وسومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • بیست‌ودومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • بیست‌ویکمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • بیستمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • نوزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • هجدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • هفدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • شانزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  باید بدانیم که در دوره تاریخی خاصی نفس می‌کشیم. در یک برهه حیرت‌انگیز در یک بزنگاه سرنوشت ساز. شاید باید همین روزها به دنیا می‌آمدیم باید چیزهایی را تجربه می‌کردیم که بسیاری از نسل‌ها از تجربه‌شان، درک‌شان و گذارشان بی‌نصیب بوده‌اند. برخی از رنج‌های بشر تجربه‌های بشر دوره‌های بشر قرار است او را به عصری تازه با نگاهی انسانی‌تر، مهربانانه‌تر، نوع‌دوست‌تر و آگاه‌تر هدایت کنند. در روزهای نه‌چندان آرامی که گذشت، نا آرام‌ترین لحظه‌ها را افردای سپری کردند که سوگند حرفه‌ای‌شان را به عرصه باور نشانده‌اند. در روزهایی که گذشت اگر حال بسیاری از ما هنوز خوب است، اگر اتفاق‌ها آنقدرها هم سیاه نیستند باید دید و شنید قصه آنان را. متنا، مجله تصویری نفت و انرژی، در نگاه خود هزاران چهره ماندگار جای می‌دهد و تصویر به یادماندنی انسان‌هایی را قاب می‌گیرد که اگر نبودند امروز قصه‌های بیشتری تلخ نوشته می‌شد.

 • پانزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)
 • چهاردهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  /فیلم/

  چهاردهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: شاید انتخاب نمی‌کنیم که کجا متولد شویم اما انتخاب می‌کنیم محل تولدمان چه سرنوشتی داشته باشد. انتخاب می‌کنیم که راه برویم یا بدویم، بنشینیم یا برخیزیم، در خواب فرو رویم یا بیداری را تجربه کنیم. انتخاب می‌کنیم از میان تمام راه‌های ممکن، چگونه بین خطوط حرکت کنیم. بین خطوط اخلاق، بین خطوط شایستگی و بین خطوط تدبر. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، با احترام به اراده و عزم توانگران بیدار این سرزمین، ادامه راه را برای همه مخاطبان خود سهل و میسر آرزو می‌کند.

 • سیزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  /فیلم/

  سیزدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: پیش از نوشتن هر متنی، مدتی به نقطه‌ای خیره می‌شوم و به تأثیر جملاتی فکر می‌کنم که قرار است شنیده یا خوانده شوند. گاهی کلمات تکراری را کنار می‌گذارم درحالی‌که در درون از اهمیت درک معنای آن کلمات آگاهم. دغدغه، نگاه را تغییر می‌دهد. انسان را وادار به عمقی نگری می‌کند. هدف می‌سازد. انتقادپذیری می‌آورد و موجب رشد و نمو در فضایی متعالی می‌شود. دغدغه است که کارخانه، صنعت، دانشگاه و وطن می‌سازیم. دغدغه است که سخن می‌گوییم. دغدغه است که می‌آفرینیم. متنا مجله تصویری نفت و انرژی ضمن احترام دوباره برای صبر سیستان و بلوچستان، برای همه فعالان عرصه آگاهی و دانش، استواری آرزو می‌کند.

 • دوازدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  دوازدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: طرحی نو در انداختن، جز در رکاب توسن دانش رخ نمی‌دهد. سخن، تازه کردن، بر روال رشد، ستایش اعتماد مردمان گفتن، خلق رویدادهای سرنوشت ساز، شروع دوباره، امید ورزیدن و استقلال آفریدن، جز در رکاب توسن دانش رخ نمی‌دهد. جز دانش و جز آگاهی راهی برای تغییر و ترقی نیست. جز دانش و جز آگاهی چراغ دیگری برای بهتر دیدن و درست شناختن نیست. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، به یاد همه مردم سیستان و بلوچستان آینده سرزمین‌مان را چراغان آرزو می‌کند.

 • یازدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  یازدهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: با احترام به فرهنگ ایستادگی و دفاع و به نام نامدارانی که بهای رفتنشان به بهای سخت‌ترین مذاکره‌های تاریخ افزوده خواهد شد.

 • نهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  /فیلم/

  نهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: بسیارند مردان و زنانی که بخش عظیمی از بار مسئولیت عموم بر دوش آنان سنگینی می‌کند. تقدیر چنین بر می‌گزیند و آنان به حکم وظیفه و به لطف انسان بودن، جهان پیرامونشان را تبدیل به جای بهتری برای زیستن کرده‌اند. شگفت آنکه در طول زمان، تاریخ به ناسپاسی از آنان تکرار می‌شود. کامیابی‌هایشان از پس سالیان رخ می‌نماید و تاثیر شگرفشان در برهه معاصرشان مغفول می‌ماند. در جهان آگاهی زندگی می‌کنیم، در جهان دانسته‌ها، در جهان جریان اندیشه و در جهان سرعت انتقال دانش. امروز فراموش کردن و غافل ماندن از سرمایه‌های اجتماعی توجیه‌پذیر نیست. مجله تصویری نفت و انرژی (متنا) با آرزوی شبان و روزان روشن برای کاردانان سرزمینمان، همه مخاطبان خود را بهره‌مند از روحیه تلاش، آفرینش و مانا آرزو می‌کند.

 • هشتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  /فیلم/

  هشتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: دیر باز که پیدایش آتش، حیرت بشر را در کشف جهان مجاور برانگیخت، نور و گرما محملی برای کلام آموختن از الفبای دانش شد و امروز هنوز مهم ترین رخداد جهان کشف منابع عظیم انرژی برای برساختن جمله‌های تأثیرگذار در کتاب تاریخ علم و پیشرفت نوع بشر است.

 • هفتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  هفتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: آنچه هرگز تغییر نمی‌کند میل غیرقابل انکار بشر به رشد، رقابت و پیروزی است. ‌بهره‌مندی از انگیزه‌های اساسی و بنیادین فردی برای کسب این پیروزی و رشد در صورتی مبدل به توانمندی چندین برابری خواهد شد که همه آحاد یک جامعه با هدفی یکسان و همگرا با ارزش‌های اجتماعی‌شان، برای جمع واحدی تلاش کنند. متنا، مجله تصویری نفت و انرژی با آرزوی تحقق رشد همگرا برای این جمع واحد به‌نام سرزمین، امید به زندگی آرزو می‌کند.

 • ششمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  ششمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: در فرآیند تغییر سرنوشت، سپردن آینده به مردم مترادف کاشتن بذر امید و افزودن میل به زیستن و رسیدن به کمال در آینده افراد است. تنفیذ مسئولیت‌های اصلی به نهادهای خصوصی، کاهش سهم و نقش دولت‌ها در امور کلان کشور با هدف رشد و توسعه اقتصادی و عدالت اجتماعی به منظور مشارکت عمومی صورت می‌گیرد. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، با اعتقاد به جایگاه مردم سالاری در توسعه پایدار برای آتیه عموم مردم سرزمین‌مان، رفاه، عدالت، عشق و کمال آرزو می‌کند.

 • پنجمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  پنجمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: در ستایش دانش، بسیار شنیده‌ایم که دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. ایران در مقابل محدودیت‌های بسیار و کارشکنی‌های بسیار، قد خم نکرده و امروز میوه درخت دانش، توانایی و اراده چشیدنی‌ست در حالی‌که هنوز راه نرفته و بار برنداشته بی شمار است. اندیشه کنیم که حاصل اندیشیدن ساختن و بی نیازی ثمره ساختن و همانا انسان، دشواری وظیفه است. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، شادمانه، بلندپروازانه و از سر مباهات، شرح مختصری از توانمندی‌های نخبگان سرزمینمان را تقدیم می‌کند.

 • سومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  سومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: در روزگاری که زندگی می‌کنیم، میزان و جایگاه نقش و مسئولیت اجتماعی افراد جامعه، تاثیر بسزایی بر حرکت جمعی و همگرا به‌ سوی توسعه پایدار می‌گذارد. مردم صاحب تمدن در جهان معاصر پس از درک مفهوم دموکراسی، با تفویض بسیاری از وظایف به نهادها و سازمان‌ها و تعیین چشم‌اندازهای بلندمدت در مسیر توسعه یافتگی توسط دولت‌ها قدم در راه پر نشیب و فراز تعالی گذاشته‌اند. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، آیینه‌ای برای انعکاس رخدادهای مهم این حوزه، فراهم می‌کند تا به سهم خود حرکت در مسیر توسعه را برای مخاطبان، هموار، دلپذیر و روشن سازد.

 • دومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  دومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: در جهان پیشرفته و در گستره جریان اطلاع‎رسانی، افراد موفق مسیر کسب بینش و آگاهی را از میان حجم انبوه اطلاعات و اخبار می‎شناسند و اینگونه است که توسعه پایدار در سایه ارزش و جایگاه آگاهی عمومی تعریف می‏‌شود. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، برای همراهان و مخاطبان خود، بهره‎مندی، اندیشه‎‏ورزی و آگاهی آرزو می‎کند.

 • نخستین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  نخستین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

  شانا _ گروه فیلم: شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی (شانا) به‌منظور همگامی با نیاز آگاهی‌رسانی و توجه به تغییر روش اطلاع‌رسانی نوین با بهره‌گیری از محمل‌های مبتنی بر تصویر؛ بر آن است تا چکیده‌ای از مهم‌ترین رخدادهای صنعت نفت را به‌صورت تلفیقی از اخبار منتشر شده، گفت‌وگوها و گزارش‌های تصویری منتشر کند.