رونمایی از بولتن سالانه آماری و چشم انداز جهانی نفت اوپک

شانا _ گروه بین الملل: اوپک بولتن آماری سالانه این سازمان و چشم انداز صنعت نفت جهان در سال 2013 را روز هفتم نوامبر 2013 (16 آبان) به طور رسمی در خلال کنفرانسی خبری در وین اتریش رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، این کنفرانس خبری هفتم نوامبر (پنج شنبه 16 آبان) ساعت ١٤:٣٠ به وقت وین اتریش با حضور عبدالله البدری، دبیرکل اوپک در دبیرخانه این سازمان در وین اتریش برگزار خواهد شد.

در بولتن آماری اوپک (ASB) و چشم انداز صنعت نفت جهان بررسی و تجزیه و تحلیل های کاملی از چشم انداز صنعت نفت جهان ارائه می شود.

اولین گزارش چشم انداز صنعت نفت جهان در سال ٢٠٠٧ منتشر شد؛ این گزارش به بازبینی و تجزیه و تحلیل سناریوهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت توسعه بخش های بالا دستی و پایین دستی صنعت نفت می پردازد.

این گزارش همچنین به عنوان مرجع مهمی در نظر گرفته می شود که با دیدی منتقدانه به تجزیه و تحلیل وسیع موضوع های کلیدی صنعت نفت مانند عرضه و تقاضا، سرمایه گذاری ها، هزینه ها، سیاست ها و عوامل محیطی می پردازد.

دراین گزارش همچنین به برخی از چالش ها و فرصت های فراروی صنعت نفت اشاره خواهد شد.

برای چهل و هشتمین سال متمادی است که بولتن آماری سالانه اوپک منتشر می شود. این بولتن شامل اطلاعات آماری جامعی مربوط به فعالیت های کشورهای عضو اوپک در زمینه های نفت و گاز طبیعی است.

این بولتن همچنین اطلاعات آماری درباره دیگر بخش های صنعت نغت جهان مانند واردات، صادرات، اکتشاف، فعالیت های تولید و ترانزیت فراهم می کند.

دبیرکل اوپک و دیگر مقام های رسمی بخش تحقیقات سازمان اوپک برای پاسخگویی به پرسش های حاضران در این کنفرانس خبری حضور خواهند داشت.

کد خبر 208987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =