وضع شرکت صدرا در کمیسیون تولید ملی مجلس بررسی شد

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل 44 مجلس از ارائه گزارشی درباره وضع شرکت واگذارشده صدرا و چالشهای آن خبر داد.

اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار شانا، درباره جلسه دیروز (دوشنبه) کمیسیون تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل 44 گفت: وضع شرکت صدرا که براساس اصل 44 قانون اساسی واگذار شده، در کمیسیون تولید ملی بررسی شد، چون این شرکت در حال ورشکستگی است و به سبب مشکلات عملکردی در اجرای پروژه‌ها با چالش روبروست.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل 44 افزود: گزارش عملکرد دولت و اتاق بازرگانی درباره قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار نیز در جلسه امروز کمیسیون ارائه و مقرر شد: آیین‌نامه‌های این قانون سریع‌تر ابلاغ شود، برگزاری شوراهای گفتگوی استانها برای اجرایی شدن قانون پیگیری شود و اتاق بازرگانی و وزارت اقتصاد، مواد مرتبط با دستگاهها و مجموعه اقدامهای هر دستگاه را تعیین کنند.

وی افزود: همچنین ایرادهای شورای نگهبان به طرح نحوه پیگیری تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی رسیدگی شد و اصلاحات موردنظر به تصویب کمیسیون رسید.

جلیلی گفت: جلسه کمیسیون ویژه تولید ملی با حضور نماینده دولت، مرکز پژوهشها، اتاق بازرگانی، بورس، وزارت نفت و وزارت راه برگزار شده است.

کد خبر 240817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =