گاز بیش از ۱۰ هزار مشترک آسیب‌دیده در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی وصل شد

گاز سه هزار و ۵۰۰ مشترک شهر ثلاث باباجانی و هفت هزار مشترک شهر سرپل ذهاب در ادامه روند گازدار شدن شهرها و روستاهای آسیب‌دیده زلزله اخیر استان کرمانشاه وصل شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی، معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز که به همراه احمد فعله‌گری، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان و سیروس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در بازدید از مناطق زلزله‌زده و روند گازرسانی به شهرها و روستاهای آسیب‌دیده عازم منطقه شده بودند، گفت: تزریق گاز به شبکه داخلی شهرها انجام شده و شرکت گاز استان کرمانشاه از هم‌اکنون آماده ارائه خدمات و وصل گاز منازل هموطنان در صورت درخواست و حضور آنان در منازل، با تأیید نظام‌ مهندسی است.

وی با حضور در جلسه کمیته بحران شرکت گاز استان کرمانشاه در جریان اقدامات انجام‌شده این شرکت طی هفته گذشته قرار گرفت و ضمن قدردانی از تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی گاز ایران، گفت: تأکید ما بر این نکته است که هموطنان آسیب‌دیده از زلزله اخیر تا از بازدید لوله‌کشی گاز داخل منازل خود از سوی کارشناسان سازمان نظام‌ مهندسی اطمینان حاصل نکرده‌اند، نسبت به استفاده از گاز برای گرمایش و ... اقدام نکنند.

معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به وصل گاز در اکثر شهرها و روستاهای آسیب‌دیده، تصریح کرد: در حال حاضر، تمامی مشترکین شهر جوانرود از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و مأموران گازرسانی در تلاش هستند تا هرچه سریع‌تر گاز منازل دیگر مشترکان شهرهای آسیب‌دیده را وصل کنند.

کد خبر 279796

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =