پایان اجباری اقامت 10ساله در آ.اس.پ

وزارت نفت به اظهارات اخیر هدایت‎الله خادمی واکنش نشان داد و اعلام کرد: چنانچه مایل باشند، حاضریم فیش حقوقی‌شان را حداقل از باب یادآوری در اختیار خودشان قرار دهیم.

وزارت نفت در واکنش به اظهارات اخیر هدایت الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‎وگو با روزنامه شرق، پاسخی را در اختیار این روزنامه قرار داده است که مشروح آن در ادامه می‎آید:

«آقای هدایت‌الله خادمی، عضو محترم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، پس از پاسخ وزارت نفت به اظهارات اخیرشان، در گفت‌وگو با روزنامه «شرق» منکر دریافت فیش حقوق ۲۷‌ میلیونی خود شده و مدعی شده‌اند ماه‌هاست که حقوق نگرفته و با ارث پدری روزگار می‌گذرانند. البته ایشان در دوره مدیریت شرکت حفاری شمال هم مدعی شده بودند حقوقی بابت این مسئولیت دریافت نمی‌کنند. ما از میزان تمکن و ارث پدری ایشان اطلاعات چندانی نداریم و ترجیح می‌دهیم باور و پذیرش این ادعای جناب خادمی را که فی‌سبیل‌الله مشغول‌ هستند و از ارث پدری ارتزاق می‌کنند، به افکار عمومی واگذار کنیم، اما چنانچه مایل باشند حاضریم فیش حقوقی‌شان را حداقل از باب یادآوری در اختیار خودشان قرار دهیم.

اما درباره برخی ادعاهای دیگر آقای خادمی باید گفت همه کارکنان وزارت نفت که در خارج از تهران ساکن هستند، در صورت انتقال به تهران مشمول اسکان در آپارتمان‌های آ.اس.پ نمی‌شوند و چنانچه مشمول شوند، باید در موعد مقرر نسبت به تخلیه آن اقدام کنند، نه این‌که مانند ایشان پس از 10 سال و پس از نامه‌نگاری به این کار اقدام کنند. البته وزارت نفت برای صرفه‌جویی از پارسال و با دستور وزیر محترم نفت نسبت به فروش منازل مسکونی در قالب مزایده اقدام نموده و اکنون دیگر چنین امکانی برای کسی در صنعت نفت میسر نخواهد شد.

ایشان در دفاع از مشی خود گفته‌اند: «در کشورهای جهان سوم هرکس افشاگری کند، در مظان انواع اتهام و برچسب قرار می‌گیرد». هرچند که مرور رسانه‌ها نشان می‌دهد این جناب آقای خادمی‌اند که همواره مشغول اتهام‌زنی هستند، اما جا دارد یادآور شویم که یکی دیگر از ویژگی‌های کشورهای جهان سوم این است که در آنجا معمولا باید کمی درباره عملکرد، نیت و احوالات برخی‌ها که همواره دیگران را متهم به فساد و خیانت می‌کنند، تأمل نماییم و بپرسیم چرا درباره دوره‌های مدیریتی و ابهام‌های پیرامون خود شفاف‌سازی نمی‌کنند؟»

کد خبر 284809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =