کمیته حمایت از توان داخلی در شرکت متن ایجاد می شود

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر لزوم تسریع در روند توسعه میدان‌های غرب کارون با توان سازندگان داخلی تاکید کرد و گفت: کمیته حمایت از توان داخلی در شرکت متن ایجاد می شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، تورج دهقانی در نشست هم‎افزایی و هم‌اندیشی استفاده از ظرفیت‌ها و توان شیرسازان داخلی کشور افزود: فارغ از هرگونه شعارزدگی باید بگویم که همه تلاش شرکت متن برطرف کردن موانع و تسهیل مسیر به منظور تسریع در توسعه میدان‌های غرب کارون با توان سازندگان ایرانی است.

وی اظهار کرد: با در نظر گرفتن سیاست‎های کشور در توسعه میدان‌های نفتی که یک نظام آرمان‌گرا و ایدئولوژیک است باید با تلاش هرچه بیشتر، کشور را از شکنندگی اقلام و اجزای گلوگاه‎های راهبردی مصون بداریم و با سرلوحه قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی به مسیر خود ادامه دهیم.

دهقانی حمایت از افزایش سهم تولید داخل را ضروری دانست و افزود: کمیته‌ای بدین منظور در شرکت متن تشکیل خواهد شد تا سازندگان داخلی بتوانند توانمندی‌های خود را به‌درستی ارائه دهند و شرکت متن با بهترین روش ممکن از این توانمندی‌ها در پیشبرد اهداف راهبردی میدان‌های نفتی استفاده خواهد کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: توان محقق شده، توان در آستانه‌ تحقق و توان آتی پیمانکاران در این کمیته به‌طور مجزا و با نظارت واحد مهندسی نفت این شرکت، با رعایت استانداردهای لازم بررسی خواهد شد و همه تلاش شرکت متن در این باره استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد بود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، خلق ارزش، ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال‌زایی را در صنعت نفت نتیجه‌ حمایت از توان تولید داخل دانست و گفت: صنایع وابسته به نفت با همراهی صنعت نفت قدرت خلق ارزش، درآمد ملی، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری را خواهند داشت و همه تلاش شرکت متن حمایت از این اصل است که با تلاش، سیاستگذاری و هدف‌گذاری هر چه دقیق‎تر امکان‎پذیر خواهد شد.

کد خبر 286773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =