افزایش صادرات ال‌پی‌جی هدف شرکت ملی گاز ایران در سال 98

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سال آتی شرکت ملی گاز ایران، نگاه ویژه به موضوع افزایش فروش ال‌پی‌جی در بازارهای جهانی است تا بتوانیم این محصول را به بازارهای هدف ارسال کنیم.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی درباره برنامه‌ریزی شرکت ملی گاز ایران برای سال 98، گفت: اکنون گاز مایع (ال‌پی‌جی) به میزان قابل ملاحظه‌ای در شرکت ملی گاز ایران تولید می‌شود به گونه‌ای که قادر به ارائه حجم زیادی از این محصول به بازارهای جهانی هستیم.

وی افزود: مانیتورینگ و کنتورهای هوشمند گاز از دیگر مسائل مهم شرکت ملی گاز ایران در سال 98 خواهد بود که اکنون در حال انجام اقدام‌هایی هستیم تا موضوع کنتورهای هوشمند به نتایج بهتر و ملموس‌تری برسد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، با اشاره به اینکه دغدغه‌های شرکت ملی گاز ایران درباره قطع گاز در زمستان و نقاط ضعف شبکه به طور تقریبی رفع شده است، برنامه‌ریزی مناسب برای انتقال گاز تولیدی فازهای جدید پارس جنوبی را از موضوعات مهم این شرکت در سال 98 عنوان کرد و ادامه داد: پروژه‌های خطوط انتقال و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز نیز از دیگر فعالیت‌های مهم شرکت ملی گاز ایران هستند که در کنار طرح‌های گازرسانی به مرور کامل می‌شوند.

تربتی با تاکید بر لزوم بازنگری نسبت به تحلیل هزینه‌های شرکت ملی گاز ایران، اظهار کرد: با توجه به تجارب مدیریت شرکت ملی گاز ایران در سال‌های گذشته، باید به شاخص‌های نوین برای مدیریت صحیح‌تر و کم‌هزینه‌تر این شرکت دست یابیم.

وی، شرکت ملی گاز ایران را شرکتی مردمی توصیف کرد و گفت: بر ما واجب است که ریشه اعتماد مردم نسبت به شرکت ملی گاز ایران را همیشه بالنده نگه داریم.

کد خبر 287973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =