ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با فوریت انجام می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با اولویت احداث، استحکام‌بخشی و تقویت سیل‌بند روستاهای مجاور این دکل و اردوگاه آن به فوریت انجام می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدعبدالله موسوی دیروز (دوشنبه، ۲۶ فروردین‌ماه) پس از اعلام ستاد بحران شرکت مبنی بر آسیب رسیدن به سیل‌بند خاکی در نزدیکی روستای آلبوبالد و پیام دستگاه حفاری ۳۲ فتح دال بر جاری شدن سیلاب به طرف اردوگاه این دستگاه، در منطقه حضور یافت.

وی پس از بازدید میدانی و بررسی  شرایط، تامین امکانات و تجهیزات لازم برای احداث و استحکام‌بخشی به سیل‌بند منطقه را در دستور کار قرار داد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ضمن قدردانی از مشارکت اهالی روستاهای مجاور دستگاه حفاری و همگامی کارکنان دکل که تلاش دارند مانع آسیب به سیل‌بند شوند، دستور داد: بلافاصله چهار دستگاه کمپرسی، چهار دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه لودر، یک دستگاه بولدوزر، یک دستگاه جین پل و یک دستگاه تندم و دیگر امکانات مورد نیاز به این موقعیت اعزام شود.

در ادامه حسن گندمکار، رئیس دستگاه حفاری ۳۲ فتح گفت: این دستگاه در حال حفر یک حلقه چاه اکتشافی در موقعیت میدان نفتی شادگان (چاه آرمان یک) براساس قرارداد میان شرکت ملی حفاری ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران است.

وی افزود: قرار گرفتن این دستگاه در معرض سیلاب به کارفرمای پروژه اعلام شده است و از سوی مدیریت اکتشاف نیز قرار است تجهیزات لازم برای کمک به تقویت سیل‌بند و جلوگیری از بروز خسارت به روستاها و همچنین ایمن‌سازی دستگاه انجام شود.

کد خبر 288456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =