۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  • کد خبر: 288514
تحریف سخنان وزیر نفت درباره آبگیری هورالعظیم

باوجود اطلاع‌رسانی شفاف و پخش فیلم‌ها و تصاویر مختلف درباره هدایت سیلاب‌های اخیر به سمت هورالعظیم، همچنان شاهد شیطنت‌های رسانه‌ای و تاکید بر دروغ بزرگ «ممعانت صنعت نفت از ورود آب به هورالعظیم» و تحریف گفت‌وگوی وزیر نفت با صداوسیما هستیم.

به گزارش شانا، بیژن زنگنه، وزیر نفت در سفر هفته گذشته خود به استان خوزستان برای بررسی شرایط مناطق سیل‌زده، صبح روز جمعه (۲۳ فروردین‌ماه) در حاشیه بازدید از کریدور نفتی اهواز در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما، جلوگیری صنعت نفت از ورود آب به هورالعظیم برای حفظ تاسیسات نفتی را شایعه و دروغی بزرگ توسط دشمنان ملت ایران خواند.

با این‌حال همچنان شاهد اصرار بر شایعه‌پراکنی و انتشار اخبار کذب در این باره هستیم تا جایی که برخی برای تاکید بر دروغ بزرگ جلوگیری نفت از آبگیری هورالعظیم، سخنان وزیر نفت در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما را تقطیع و تحریف می‌کنند.

اخبار، مصاحبه‌ها، تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در رسانه‌های مختلف کشور همگی حکایت از این دارد که آب به سوی هورالعظیم هدایت شده است تا جایی که بسیاری از تاسیسات صنعت نفت در محاصره آب قرار گرفته‌اند و برخی از چاه‌های نفتی منطقه غرب کارون نیز بسته شده‌اند.

باوجود شفافیت کامل درباره شرایط کنونی هورالعظیم و تاسیسات نفتی حوالی آن، بار دیگر برای اطلاع مخاطبان از بی‌اخلاقی‌ها و شیطنت‌های رسانه‌ای فیلم کامل مصاحبه وزیر نفت با صداوسیما که در بخش‌های مختلف خبری رسانه ملی پخش شده به همراه نسخه تقطیع شده آن در اینجا منتشر می‌شود.

*فایل نخست: فیلم کامل و اصلی گفت‌وگوی وزیر نفت با خبرگزاری صداوسیما

*فایل دوم: فیلم تقطیع شده گفت‌وگوی وزیر نفت با خبرگزاری صداوسیما

کد خبر 288514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =