بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب روز پنجشنبه (۲۰ تیرماه) از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان بازدید کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، احمد محمدی با حضور در سالن ورزشی سرپوشیده شهید بهنام محمدی، از محل اسکان زلزله‌زدگان بازدید و بر ارائه خدمات مطلوب به آنان از جمله نصب سیستم‌های تهویه و سرمایشی از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید کرد.

وی، اولویت اصلی در امدادرسانی به زلزله‌زدگان را برطرف کردن نیازهای اساسی آنان دانست و گفت: صنعت نفت تا عادی شدن شرایط در کنار مردم و همیار آنها خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضمن بازدید از مسجد حضرت زهرا (س)، منازل آسیب‌دیده شرکتی، برخی نقاط شهری، آزمایشگاه شیمیایی نفت و بخش اورژانس بیمارستان نفت و گفت‌وگو با مردم و مسئولان، در جریان خسارت‌های زلزله اخیر قرار گرفت و از نحوه خدمات‌رسانی مطلع شد.

شایان ذکر است که در روزهای گذشته نیز هیئتی از مدیران مناطق نفت‌خیز جنوب به نمایندگی مدیرعامل، ضمن بازدید از مناطق آسیب‌دیده در سطح شهر مسجدسلیمان و برخی منازل و مصدومان شرکتی، ارائه بهتر خدمات و کمک‌های ضروری به خانواده‌های آسیب‌دیده از زلزله را مورد بررسی و تاکید قرار دادند.

پس از وقوع زمین لرزه روز دوشنبه (۱۷ تیرماه) در مسجدسلیمان، دو گروه از واحدهای ایمنی و آتش‌نشانی از شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و آغاجاری به همراه ماشین‌آلات و امکانات مورد نیاز به منطقه اعزام شدند.

کد خبر 290870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =