برگزیدگان چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت معرفی شدند

اختتامیه چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با اعطای جوایز به شرکت‌های برتر در ارائه گزارش‌های پایداری به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار شانا، در پایان چهارمین همایش مسؤولیت اجتماعی صنعت نفت، از شرکت‌های برتر در دو بخش ارائه «گزارش پایداری» و «فعالیت در بخش مسؤولیت اجتماعی (CSR)» تقدیر شد.

در بخش گزارش‌های پایداری، سپاس‌نامه به همراه «تندیس طلایی» چهارمین همایش مسؤولیت اجتماعی صنعت نفت به دلیل «تدوین و ارائه بهترین گزارش عملکرد مسؤولیت اجتماعی شرکت» به شرکت‌های پتروشیمی نوری، گاز استان لرستان و پتروشیمی بندر امام و سپاس نامه به همراه «تندیس نقـره‌ای» در این بخش به 10 شرکت پالایش گاز ایلام، پالایش گاز سرخون و قشم، پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پتروشیمی اروند، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، گاز استان تهران، خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، شرکت گاز استان مازندران و پالایش گاز فجر جم اهدا شد.

در بخش فعالیت‌های مسؤولیت اجتماعی (‌CSR)، سپاس‌نامه به همراه تندیس طلایی چهارمین همایش مسؤولیت اجتماعی صنعت نفت به این شرکت‌ها تعلق گرفت:

1.   شرکت پالایش گاز بیدبلند، به دلیل «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت در قبال جوامع محلی، بویژه به کارگیری نیروی بومی تا میزان 98 درصد نیروی کار مورد نیاز».

2.   شرکت پالایش گاز شهیدهاشمی‌نژاد، به دلیل «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت در قبال جوامع محلی، بویژه توانمندسازی جوامع محلی و ایجاد دفتر تعاملات اقتصادی‌«.

3.   شرکت پالایش نفت آبادان، به دلیل «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت در قبال محیط‌زیست، بویژه بازیابی گازهای ارسالی به مشعل‌ها با هدف کاهش میزان فلرینگ»

در همین بخش، سپاس‌نامه به همراه تندیس نقره‌ای چهارمین همایش مسؤولیت اجتماعی صنعت نفت به دلیل «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی به این شرکت‌ها اهدا شد:

1.   شرکت پتروشیمی نوری، برای «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت در قبال محیط زیست، بویژه طرح حفاظت از دلفین‌های منطقه حفاظت شده مُند و نخیلو».

2.   شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، به دلیل «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت، بویژه فرهنگ‌سازی و جلب مشارکت مردمی با تاکید بر حفاظت از حریم خط لوله».

3.   شرکت گاز استان مازندران، برای «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت، بویژه طرح توسن».

4.   شرکت گاز استان گیلان، برای «فعالیت‌های مطلوب مسؤولیت اجتماعی آن شرکت، بویژه طرح سفیـران انرژی».

برای سایر شرکت‌های ارائه دهنده گزارش پایداری نیز سپاسنامه همایش به دلیل تدوین گزارش یاد شده اعطا شد.

در بخش نمایشگاهی نیز ضمن تقدیر از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، سپاسنامه همایش به آنها اهدا شد.

کد خبر 292525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =