مقررات چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی تصویب شد

موضوع چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی در نشست شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی مطرح و مصوبه‌های لازم برای ادامه اجرای این پروژه‌ها تصویب شد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سی‌وهشتمین جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه، روز شنبه (نهم شهریورماه) برگزار شد که در این نشست ادامه مباحث گذشته درباره سه موضوع اصلاح نظام یارانه پنهان انرژی، اصلاح و یکپارچه‌سازی نظام مالیاتی و تامین اجتماعی و مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت پیگیری شد و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط دیدگاه‌ها و گزارش‌های خود را در این باره ارائه کردند.

در ادامه نشست، موضوع چگونگی اجرای پروژه‌های نفتی با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت در این نشست مطرح و مصوبه‌های لازم برای ادامه اجرای این پروژه‌ها تصویب شد.

عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی نیز گزارشی از خدمات بانک‌ها به‌ویژه برای تامین مالی بنگاه‌های تولیدی با هدف رونق تولید و نیز درباره اقدام‌های جدید در زمینه‌ برنامه اصلاح نظام بانکی به اعضای شورا ارائه کرد.

در این نشست سران سه قوه ضمن تاکید بر ادامه مقابله جدی، هوشمندانه و منصفانه با فساد، آسیب‌شناسی روند مقابله با فساد اقتصادی و ضرورت اصلاحات مورد نیاز در این روند را لازم دانستند و خواستار انجام اصلاحات ساختاری در ابعاد مختلف، کمک به برقراری شفافیت بیشتر و تدوین نظام جامع اطلاع‌رسانی شدند.

کد خبر 292660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =