۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  • کد خبر: 294226
هیچ طرفی هیچ گونه کمکی به نفتکش ایرانی نکرده است

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران ضمن اعلام اینکه پس از وقوع حادثه برای نفتکش SABITI در دریای سرخ، هیچ کمکی به این کشتی نشده است، از تغییر مسیر این نفتکش ایرانی خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شبکه خبری العالم، نصرالله سردشتی با اشاره به این موضوع که پس از وقوع حادثه برای نفتکش ایرانی متعلق به شرکت ملی نفتکش (NITC) هیچ طرفی کمکی نکرده است، اعلام کرد که نفتکش ایرانی تغییر مسیر می‌دهد.

وی با اشاره به این موضوع که خدمه نفتکش در سلامت کامل هستند، گفت: نفتکش ایرانی هنوز مسیر خود را از سرنگرفته است و به محض آغاز سفر، مسیر خود را برای خروج از دریای سرخ تغییر می‌دهد.

به گفته مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، هنوز دلیل حادثه برای نفتکش ایرانی مشخص نیست، اما جلو نشت نفت به دریا گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، یک فروند نفتکش ایرانی متعلق به شرکت ملی نفتکش صبح امروز (جمعه، ۱۹ مهرماه) در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان سعودی دچار انفجار در بخش بدنه شد، دو مخزن اصلی نفت در این کشتی آسیب دیده و نفت موجود در آن در حال خروج به دریای سرخ است.

شرکت ملی نفت‌کش ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: نفتکش ایرانی صبح امروز در دو انفجار جداگانه احتمالا بر اثر اصابت موشک در ساعت‌های ۵ و ۵ و ۲۰ دقیقه صبح در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان سعودی دچار انفجار در بخش بدنه شده است.

کد خبر 294226

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =