یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب اظهار کرد: یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از سوم تا ششم آذرماه در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، احمد محمدی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال رونق تولید گفت: این نمایشگاه همسو با تحقق اهداف و سیاست‌های تبیین شده در زمینه رونق تولید و بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۲۶۰ شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند که ۳۳ شرکت از آنها شرکت دانش‌بنیان هستند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، رونمایی از ۱۱ تجهیز راهبردی پرمصرف صنعت نفت، برگزاری سمینار تخصصی فرصت‌های توسعه ساخت داخل در پروژه‌های صنعت نفت، نشست‌های تخصصی و هم‌اندیشی مدیران با سازندگان داخلی را از برنامه‌های این نمایشگاه برشمرد.

وی گفت: در این نمایشگاه همچنین سه عنوان کتاب تخصصی در زمینه صنعت نفت که از سوی کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تألیف شده‌اند رونمایی خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان در اهواز پذیرای علاقه‌مندان است.

کد خبر 295325

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =